bugün

sözlüğü forum falan zanneden yazardır. şu tarz entryleri çok görmeye başladım.

"ya şöyle aq, hede hödö bla bla. böylede* olmaz ki aq, sizin de aq, alayınızın aq. alem buysa kral benim aq."

evet sevgili yazarlar istenmeyen hareketler bunlar. ha sen o tip yazarlardan değilsen eksileme amacın ne ? eksileme. canın yandıysa başka yere. hadi canım.

edit: bunu eksileyerek anlaşılmayan entrylerime sokanların çoğunluğuyla paralel bir ilişki kuruyorum. evet. çok varmış.
(bkz: michael jackson ın cenaze töreni/#5544716)
(bkz: başlık içinde aq kullanan beşinci nesil)
bunların bir kısmı bir zamanlar knight, silkroad gibi 5-12 yaş grubuna hitap eden mmorpg oyunları oynamış kimselerdir.bir kısmı bu bataktan kurtulmuştur, diğer kısmı ise ( malesef büyük çoğunluk ) geçirdikleri travmanın etkisinden kurtulamamışlardır. sonra da gelip sözlükte oraya buraya böyle şeyler yazar olmuşlardır.
entry'e veya başlığa çok kızmış yazardır, isyancı ruh halidir yazar çizer. * * *
(bkz: bi küfür etme aq) *
Çok bilinen bir kelime ile adlandırılan kişilerdir.

Evet... kro/kıro *
Bu kişiler sanal ortamlarda bu ifadeyi gördüğümüz üzere çok kullanırlar fakat gerçek hayatta bu kullanım nefes alma sayısına eşit bir hale gelir. Her cümlenin sonunda bazende başında görebilir/duyabilirsiniz.

Bu kişilerin evrimleşmiş versiyonlarıda vardır ve özel yetenekleri 'anasını satayım' kelimesidir. Bu kişilere pokemon dönüşüm modeli ile analiz yapılabilir.

Çevrelerindeki kro arkadaşları veya baba/abi/amca yüzünden bu kelimeleri öğrenip; bunların önemli, gerekli hatta 'havalı' olduğunu sanarak hayatları boyunca kullanırlar. Bu kişilerin düşüncesi "ne kadar çok ama koyup ana satarsam o kadar erkeğim" dir. Her türlü tepkilerinde bir organ ismi yer alır.

En komiği ise dikkat ettim de müslümanım diye geçinen kişilerin sürekli * ".mına koyayim" , "anasını satayım" kullanmasıdır. Çelişki... çeliş... çel...
Sözlüğü forum zannetmeyen, forumda "aq" demesi sonucunda banlanacak yazardır.
kış için hazırlanan, bu hazırlık aşamasında da bir yerlere bir şeyler koyan terbiyesiz tedarikçi yazar.
(bkz: aqua) yazmak için mecburen kullanmış yazar olabilir.
güncel Önemli Başlıklar