bugün

isminde bile hayır olan mafya sjsjs.
mart 08 durum raporu:

notrinova: arkadaşlar bildiğiniz gibi, uzun bir süredir kendilerine seovi kod adı takmış bi grup çapulcu ile mücadele etmekteyiz. bu uğurda çok sayıda kayıp verdik; fakat bilinmelidir ki, verdiğimiz bu kayıplar bizi asla yıldırmamaktadır. mart ayında başlattığımız ve bikini adını verdiğimiz operasyona saovm timinden bir çok arkadaş katıldı. bu arkadaşlar canlarını dişlerine takarak her bir seovi nin mekanına baskınlar düzenledi. yapılan baskınlar sonucunda pek çok ekşi oy butonu ve bunun yanı sıra 10 sn ye ayarlanmış pek çok alarmlı saat ele geçirildi. bikini operasyonu sonucu seovi adlı örgüte uzun vadede olmasa da büyük kayıplar verdirttiğimizi düşünüyoruz. operasyon belirlenen hedeflere ulaştığından an itibariyle sona ermiştir. bazıları diyor ki '' dışardan size bitirin bu operasyonu dendi, siz de bitirdiniz.'' arkadaşlar bu operasyonun dışardan gelen baskılar sonucu bitirildiğini ispatlayın; üniformamızı asar, çeker gideriz. gelişmeler şimdilik bu kadar. nisan 08 raporuyla tekrar karşınızda olacağız.
bünyesinde barındırdığı eleman sayısı her geçen gün artan oluşumdur.

- şok şok şok. seovinin adamlarıyla girilen çatışmada dopdop ve ferrole yaralandı. yaralanan arkadaşlarını can siperhane bir şekilde, çatışa çatışa mekandan çıkaran biko "seovi aklını alıcaz bekle" dedi. ayrıca montajelemanı nın yaptığı çok gizli toplantıdan ayrıntılar da elimize geçti. sizinle paylaşıyoruz;

montajelemanı- seovi nin yerini bulduk mekanına baskın an meselesi artık sözlükte eksi oy veren kalmayacak. ayrıca eksi oy butonlarını kaldırmaları için sözlük yöneticilerine ultimatom verdik. gereğini düşünsünler. devletle karşı karşıya gelmek istemeyiz.

şeklinde konuştu.
sözlüğün içinden *televizyon çıkartan, iyilik adına ne yapsam kardır diyen mafyaya ithaf edilmiş başlıktır.
simultane eksi oy veren ibne kod adlı kişi veya kişileri yakalamak için çalışmalar yapan, sözlüğün mafyatik oluşumu.
bünyesine entry iyileme ve planlama daire başkanlığını katarak daha da iyi işler çıkaracak olan mafyamatiktir.*
şok şok şok
flaş flaş flaş
------------

don montajelemanı ve grubuna yönelik başlatılan Kelebek Operasyonu, dün de sürdü..dünün başlıkları ve bugünün başlıkları başta olmak üzere, birçok mekanda belirlenen altı başlık basıldı..Operasyonda istanbul sosyetesinin şımarık yazarı atan alir spor da gözaltına alındı..montajelemanı'nin talimatıyla yazarlardan tehditle şukela topladıkları, zorla tahsilat yaptıkları ve entry iyileme olayları gerçekleştirdikleri iddia edilen 11 kişi, çok sayıda şukelayla yakalandı. Gözaltına alınanlardan altısı şukela kaçakçılığı suçlamasıyla Savcılığa sevk edildi.

iki saat kadar gözaltında tutulan atan alir spor daha sonra suçsuz olduğu anlaşılınca serbest bırakıldı..içerde "şukela şukela dediğin nedir ki gülüm ben senin için uçurulmayı göze almışım" dediği ve uludağ karakolu başkomiserinin bu sözü yanlış anlaması dolayısıyla kısa süreli bir arbede yaşandığı bildirildi..karakoldan çıkarken atan alir sporun sinirli olduğu gözlerden kaçmadı..

atan alir spor akşam saat 20:00 sularında yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti: "Söylendiği gibi Romanya veya Bulgaristan'a kaçmadım.'moderasyon'un bittiği yerde ben başlarım' cümlesini ben söylemişim gibi yakıştırma yapanlarla mahkeme-i kübra'da görüşmek üzere Yüce Allah'a havale ediyorum. 'moderasyon başa, kuzgun leşe' mantığıyla büyütülmüş olan şahsım sözlüğe hizmetkârlığı en üstün mertebe olarak kabul eder."

ayrıca çetenin baron'u olduğu bilinen don montajelemanının pek sevdiği atan alir spor,
"sözlüğün bu karanlık puslu vadisinde tüm anlatılanlar gerçektir." açıklamasını yaptı..arabaya bindikten sonra ise adamlarına iki kişinin bildiği şukela şukela değildir dediği dudaklarından okundu..
-yeryüzünün kötü amaçlı çalışmayan ilk ve tek mafyasıdır.
-başkanlarına mafya babası-anası,
-üyelerine mafya çocukları denilir.
------------
flaş flaş flaş

türkiye'nin görüp görebileceği en sert, en dediğim dedik ve en etkili mayfasına bir yeni üye daha katıldı. adını açıklamakta hiç bir sorun görmeyen ünlü yazarımız bundan sonra bu örgüt için çalışacağını ve tüm emeğini örgütün kullanımına açacağını açık ve net bir üslup ile dile getirdi. aşağıda bahsi geçen konuşma mevcuttur.

muhabir: efendim, sizin de derin sözlük ilişkilerinin içerisine girdiğiniz söyleniyor.

devedikeni: (bkz: derin derin dediğin nedir ki gülüm ben senin için mafyaya girmişim)

muhabir: hangi mayfa örgütünden bahsetmektesiniz efendim?

devedikeni: entry iyileme mafyasindan başka sevgilim olmadı, olmayacak da.

muhabir: peki hedefleriniz, amaçlarınız ve uğuruna savaştığınız olgular nedir?

devedikeni: (bkz: uğuruna savaştığım sensin olgu da sana girsin) diye de cevap verilebilecek ama aslında sözlük sınırları dahilinde bir takım kesimler tarafından büyük çabalar ile gerçekleştirilen entry kötüleme hareketlerinin karşısında tek yumruk olarak durmak, yanlışı doğru ile düzeltmeye çalışmak ve bu sayede insanları daha hoşgörülü ve sevecen bir ortamda buluşturmak amacımız.

muhabir: peki bu mafya örgütünde bir kural, bir hiyerarşi veya bir oligarşi var mıdır?

devedikeni: bu mafya örgütünde izmir marşı vardır. izmir marşı ile uğurlarız gerekli kişileri, hoşgörülü dedik kendimize boşuna mı.

muhabir: teşekkür ediyoruz efendim, başarılarınızın devamını diliyorum.

devedikeni: çok kibar ve ne soracağını bilen bir muhabir.

muhabir: efendim?

devedikeni: kusura bakma; (bkz: gunluk hayatta sozluk formatinda konusmak) maalesef.
yaşasın! artık benimde dahil olabileceğim bir mafyam var dediğim başlık.*
------------
flaş flaş flaş...
muhabir : şu anda karakoldan cıkarılan dopdop ile konusmaya calısacagız, dopdop'un da mafyanın elemanlarından biri oldugu ortaya cıktı şimdi sorup hiyerarşinin neresinde oldugunu ogrenmeye calısacagız

muhabir : efendim mafya iliskiniz nedir anlatabilir misiniz?

dopdop : ben daha iyi bir sozluk icin burdayım

muhabir : peki efendim montajelemani ve redwinemania ile olan iliskinizi acıklar mısınız? siz de örgütün üst kademelerinde misiniz?

dopdop : hayır efenim "red" ve "montaj" emri verir ben uygularım ben örgütün tetikcisiyim

muhabir : gözaltında iskence oldu mu efendim?

dopdop : zall entrylerimi silmekle tehdit etti hatta beni caylak yaptı ama beni yıldıramazlar

cell-im : tamam kardesim tutukluyla daha fazla muhattap olmayın

muhabir : evet sayın seyirciler bu orgutu sonuna kadar arastırmaya inatlı haber merkezimiz yeni haberleriyle karsınızda olacak iyi gunler..
-------------------------

flaş.. flaş.. flaş..

işte bir gazetecilik örneği. entry iyileme mafyası'nın tepesindeki montajelemanı'na ulaştıktan sonra, şimdi de ortağı olan redwinemania'yla röportaj yaptık, izliyoruz;

aynı muhabir: iyi günler efendim, dün sayın montajelemanı'yla röportaj yaptık, mafya üyelerinin adını vermek istemedi ama biz bir de sizinle konuşmak istedik. kadronuzda kimler var.

redwinemania: şşt, montajelemanı değil, "can montajelemanı".. ayrıca iki kişinin bildiği sır değildir. ama istersen sana söyleyebilirim, o zaman da seni öldürmem gerekir.

aynı muhabir: sağolun efendim almayayım. amacınızı bir de sizin ağzınızdan duyabilir miyim?

redwinemania: eyvallah. bizim amacımız, sözlüğün açıldığı ilk günden itibaren, (bkz: uludag sozluk teki sicak aile ortami)'nı kurup, korumaktı. ama bazı kendini bilmez yazarlar -ki bunlar da en kısa zamanda tarihin tozlu sayfaları arasında yerlerini alacaklardır- bu aile ortamını bozmak isteyip, kötü oylanması imkansız olan entryleri ısrarla kötü oylayarak, en beğenilenler listesinden çıkarmaktadırlar.

aynı muhabir: efendim korkarak sözünüzü bölüyorum, peki neden "kötü oylanması imkansız" dediniz. böyle bir entry olabilir mi peki? yani kimine iyi gelen entry kimine kötü gelebilir.

redwinemania: bakın. öyle entryler vardır ki, siyaset, futbol, bekaret, kadın-erkek eşit(siz)liği, vb. gibi, bunlar ne kadar güzel yazılmış olursa olunsun, kötü oylanabilir. sen fenerbahçe'yi çok güzel bir dille anlatırken, ben beşiktaşlı olarak senin entryni kötü oylayabilirim ya da tam tersi. ya da sen "benim aile yapım buna müsait değil, bakire olmayan bir kızla evlenemem" diyebilirsin ki son derece doğal bir açıklamadır ama bunu da beğenmeyen, kötü oylayanlar olabilir ve kimse buna bir şey diyemez, hakkı yoktur. ama öyle entryler vardır ki, polemik amaçlı olmayan ve istenilse bile polemik yaratılamayacak (bkz: yaran diyaloglar), beğenilmeme ihtimali sıfır olan, doğru tanım içeren.. işte biz bu entryleri kötü oylayan, kötü oylama mafyasına karşıyız.

aynı muhabir: peki planlarınız ne? taktikleriniz ne olacak?

redwinemania: (bkz: ebenin amı ali sami) yok daha neler, istersen her şeyi tek tek anlatıyım.

aynı muhabir: özür dilerim efendim yanlış anladınız, yani bize söyleyebileceğiniz planlarınız var mı?

redwinemania: tabi ki. çok geniş bir kadro kurduk, "can montajelemanı"'nın da söylediği gibi, mafya üyesi herkes birbirlerinin entrylerini hep olumlu oylayacak ve bir şekilde dengeliyecek. ama burası en basit kısmı. diğer planlarımızı gerçekleştirdiğimizde öğreneceksiniz.

aynı muhabir: peki bir so...

redwinemania: şimdilik bu kadar, hoşçakalın aman, eyvallah..