bugün

bazılarının* çokça yaptığı ve ciddi anlamda sinir bozan, kalite düşüren olay. sözlükten çıkıp forum olma yolunda ilerletebilir *
"yaşamış olmak için yaşayan" kişilerin sözlükteki konumunu belirleyen başlık.
(bkz: ben sana entry giremezsin demedim ki)
(bkz: entry girmek icin girilen entryler)*
* belli olmuyo' ki ilham denen meretin ne zaman bi' yerlerini kim bilir nerelerimize sürteceee * laga luga ayağına entri * girersin, bi' bakarsın kült olacak entry girmişin...* *

bi' de arada, gereksiz de olsa, iletişmek istiyo' tabi yazar dediğimiz canlar...*
(bkz: başlık açmış olmak için başlık açmak)
(bkz: esprimakinasi)hedefi yazmak. yazmak olsun da ne olursa olsun diye düşünen yazar.

edit: bu entry den de belli oluyodur heralde...*
edit 2 : yazarlarla ilgili başlık açılmasın deyip durduk anlatamadık bari ben size uyayım...
(bkz: yazar olmak için yazar olmak)***
(bkz: ek$i olmak için ek$imek)*
konuyu $öyle daha geni$ çapta ele almak isteyenler için ;

(bkz: ya$amı$ olmak için ya$amak)*
(bkz: sanat sanat içindir)
bos bkz veren yazarlarin yapmis oldugu eylemdir.
içine sinmemesine ragmen silmeye üşenip ekle tuşuna basılması ile gerçekleşen eylem.. *
sözlükler sayesinde yavaş yavaş türkçe'mize girmekte olan "entry" kelimesinin anlamını bilmediği için "bu böyle mi yapılıyordu lan ? herkes öylesine yazıyor. sonunda da birşeyler yazıyorlar ama anlaşılmıyor. göndermek için "ekle"ye mi tıklıyorduk ? hah, girdim." diyerek ileti göndermek.
(bkz: sözlük için soyunurum)
-ah bunu da girersem bilmemkac entry m olacak diye entry giren yazar davranisidir. aferindir.
sözlüklerde yaptığımızdır. bir de dünyayı kurtarmak için entry girmek vardır ki, bizim yiyeceğimiz bok değildir. elimizden gelen budur.
(bkz: fabrikasyon entry girme sanati)
(bkz: entry sıçmak)
budur.   
şu andan itibaren iyice abartılmış durumdur.
(#3895801)
budur heralde.
hep yaptigim sey, öylesine can sıkıntisindan, elim pas tutmasin diye.neden rahatsiz oldunuz ki? sanki kendi entrylerinizden baskasini okudugunuz var.
laf olsun torba da olsun anlayışı ile entry girmektir. sazanlık hastalığının bir tezahürüdür.
son 6 aydır sözlüğe hiç uğramadığını farketmesinin akabinde, başlıkları inceleyip yazacak bir şey bulamamasından mütevellit saçmalayan yazardır.

(bkz: tamam bocegi)