bugün

saçmadır bence. sürekli entry giren yazARLAR VAR, RAHATSIZ OLUNABiLiNiR.
gelişmeler butonunu aydınlatan yepisyeni haberdir.
(bkz: anlık bildirimin bokunun çıkması)

iyi ki eski tasarımcıyım.
sanki biraz gereksizdir.

zall bana danışsa idi, baştan yaptırtmazdım yani.
Saçma olan durumdur. Bildirim manyağı olacak insanlar.
çok boktan bir yeniliktir. durmadan bildirimler çıkacak milletin ekranında.
belli yazarlardan bildirimi kapatabilme özelliğide olsun (fakat bak iyi oku zall bildirimi kapatacağız adamı takipten vazgeçmeyeceğiz)
(bkz: faşo zall)
takip sistemini yeniden düşünmeye iten hadise. ulan amına koyayım kim entry girse bana bildirim geliyor diyorum ne oluyor. gelişmelere bi baktım gene zall küçük zallımcıklar yaratmış. ne gerek vardı be zall.
Ulan ben 2200 küsür kişi takip ediyorum ne yaptın zall.
genellikle mobil olduğum için, pekte nickimde olmayan yeniliktir. ama uluyu faceye çevirdin be zall, nedir sendeki bitip tükenmeyen facebook aşkı? ben facebooktan kaçıp buraya geliyorum, oldu mu şimdi? ne bu işgüzarlık lan! biz burda entry girerken, allah bilir zall nelerin peşindedir. yazarlar yas içinde, salca bile ağlıyor. artık yapma zall ..
insanı entry yazmamaya iten yeni özellik. teşekkürler ulu sözlük, yazmıyoruz sayende.

bari takip edilebilme olayına izin neyin getirseydiniz?

yok mu protected suserlik falan?

banane abi ben entry girince niye bildirim gitsin ki takipçilerime. istemem.
sözlüğe feysvari bir hava veren hede.
Gereksiz bir gelişme.

Bildirimi nerden kapatıyoduk.?
habire bildirim gelen uygulama.
facebook gibi. sanki birazdan oyun isteği gelecek gibi kabus görmeye sebep oluyor.
yeni tasarım kullananların eskiye geçme sebebi, zall çok çalışıyorsun motor arıza vermeye başladı.
yazarların gerçekten önem verdiği yazarları takip etmesini ve (bkz: takip edeni takip ederim) kafasını bozabilecek gelişmedir.
an itibariyle patlamıştır. bana dün gelen bildirimler şimdi gelmiyor. özel mesajlar da bildirimle gelmiyor aq.
gereksiz uygulamadır. zall bu sefer güldürmemiştir.
(bkz: eski tasarıma nasıl geçerim)
teşekkürler makina.
(bkz: yaşasın eski tasarım) neyse ki kimseyi takip etmiyorum. Henüz.
taze bitmiş.

fena bir uygulama değil yani.
sözlük yönetimi tarafından tutmayınca gözünün yaşına bakılmamış rafa kaldırılmıştır..