bugün

sözlükte dikkat çeken başlıkların anket türü oldugunu düşünürsek, epey saçma olan önerme. ayrıca başlık açmak iyi yazar olmanın bir kriteri değildir fikrimce. zira yazarlar düşüncelerini illa ki kendi başlıklarında anlatacaklar diye bir şey yoktur.
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: hilmi bey masa dörde bir ızgara çek)
bu önermeye göre seda sayan bir dahi langston hughes ise yeteneksiz cüheladir. bu önermeyi heryerde kullanmayiniz sonra siktiriniz gidiniz derler size cok aglarsiniz bir de sacinizi baglarsiniz...
açılan başlığın gerek kültürel, gerek siyasi, gerek mizahi, gerek duygusal, gerek ekonomik, gerek sosyolojik, gerek eğitimsel, gerek geyik ( (bkz: daha gider bu))... içeriğine göre değişen ve bana göre yanlış olan önermedir.
saçma salak bir konuda başlık açtığımda, altında bir sürü entry görüyorsam bu iyi bir yazar olduğum anlamına gelmez.
ama çok ince bir konuda iyi bir başlık açıp iyi bir entry ile başlıktaki konuyu eksiksiz ifade edersem, muhakkak başka bir yazar "bir şey yazmaya gerek kalmamış ki" diyip entry girmeyecektir. bu da kötü yazar olunduğunu göstermez.
tespit yaptım popom semaya varacak çalışmaları ders 1.
sanırım doğru bir önerme. ben kendimden biliyorum. topu topu 4 tane başlık açabilen ben, bu başlıklara hiç yazar çekememişimdir. zaten her zaman şüphe duymuşumdur. artık bu şüphelerden sıyrılmış bir bünye olarak ve de daha çok çalışarak istenilen noktaya gelmek için gereken özveriyi göstereceğimdir.

beni tanımlamada yardımlarından dolayı başlığın sahibi, iyi yazara teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

açtığım başlıkları da vereyim de tam olsun:

(bkz: istinaden)

(bkz: marshall lerner koşulu)

(bkz: matematik iktisada hizmet eder)

(bkz: ricardocu denklik teoremi) *
güncel Önemli Başlıklar