bugün

facebook'ta falan karşılaşmışsınızdır, bu resmi paylaşalım, işte facebook paylaşma başına 1 lira veriyor falan saçmalığı, arkadaş bizim millet ne kadar sazan hemen atlıyorlar, genel de 35 yaş üstü tanıdıklarımda karşılaştığım durum, durum vaziyet böyle olunca, telefondan kontör(lira) göndereni de olur, kredi kartı bilgilerini veren de, sözlükte böyle bir şey olabilir mi diye düşünmedim değil, bu başlığa entry girin, entry başına başlık sahibine 1 lira veriyorlar gibisinden..
zall'ın 10587 tl tl bana borcu var demektir.

3 yıllık önce kurla şimdi kur farkını da hesaplarsak. düzle 15.000 tl de sen ona. bir derdim vardan i banı gönderiyorum. sen ilgilenirsin zall.
Oytunkaran görmeden silin çabuk.
zall gene yatırmamış paraları.
o zaman benim 64 bin lira mı verin aq.
ne yani biz bedavaya mı klavye tüketiyoruz burada. kime dilekçe vereceğiz bize de ödeme yapılması için.

cinsiyeti meçhul true bile 64.000 tl alacaktan söz ediyor. true, terziyi salıyorum başına, alacağının bir kısmını smokin param olarak ona devir ve temil edersin bi zahmet.
faturayı ofise mi yollayayım buraya mı atayım zall?
herkesin bir fiyatı vardır, ucuza gitmeyin bari.
Menfaat olmadan, hiç kimse parmağını bile kımıldatmıyor bu fani âlemde...Nazım Hikmet
Benim entry lerimi parayla satın alamazsınız. Sanat para ile satılmaz. Teklifi dahi kabul edilemez.
(bkz: yalan)
benim de 30 bin liramı verin.
Günlük kur değerine göre vermesi gerekir bence. isyan çıkartalım. Beleşe işçilik yapıyoruz. internet faturamızı bari öde zalll!!!. Biz yoksak sözlük de yok!!.
Dolar 3 lira iken de 1 liraydı.

Yeter artık zam istiyoruz.