1. 1.
    sözlükte onlarca yazı paylaşırsınız, araştırmalarınızı ekler ve bazen de o an hissettiklerinizi kelimelere dökersiniz. gel gelelim, kıçını açan bir kezbandan daha az ilgi görür ve hatta yok sayılırsınız. ah ah. ben ve acı kaderim.
    7 -5 ... bay polar
  2. 2.
    haklı yazar beyanıdır.
    fazla içerleme dostum. olur böyle şeyler.
    1 ... durak bilgi
  3. 3.
    sözlüğe dair yürek burkan detaylardan sadece birisi.

nick altı köpeğin olsun.

unutma ki biz bir aileyiz bobby.
    3 -2 ... kinamiyo takao
  4. 4.
    Üzüldüğün şeye bak. şekilcilik, görgüsüzlük ve yaygaranın prim yaptığı bir ülkede yaşıyorsun. Çokluğun en çok bokluk olduğu yer burası, hiç karıştırma. Ajdar'ı, enes batur'u tanımayan var mı Türkiye'de?
    1 ... utraya mokri
  5. 5.
    (bkz: Bunun adı dramdır)
    1 -5 ... bay polar
  6. 6.
    Her düşünür kendi çağında anlaşılmaz ve saçma bulunmuştur. Muhtemelen ulvi fikirlerin, tefekkürden noksan ve bihaber bu oluşumda boşlukta asılı duruyor. Bizi affet, seni anlayamadık!

Bir isyan.
    7 -4 ... lord marcus amoralist primses
  7. 7.
    sözlükteki insan kalitesine bakınca "siz nick altı girmeyin, keserim topunuzu" tribine giriyorum.
    6 -1 ... opus magnum ii
  8. 8.
    Nick altı alınca ne oluyor ki?

Tanımak istediğiniz birini oralardan okuyarak tanıyamazsınız.
    6 -1 ... demir kelebekler
  9. 9.
    "istemem yan cebime koyun" kekoları da gelmiş tam olmuş.

şurada günü bitirip "kalite" muhabbeti yapmıyorlar mı bir de. ağzına gerilip gerilip tekmeyi koyası geliyor insanın.

alem totoş olmuş agaaaa.
    3 ... kinamiyo takao
  10. 10.
    Kinamiyo'nun diğer bazı yazar arkadaşlarımıza totoş demesine sebep olan isyan.
    Açık ve net bir şekilde kime,Neden dediğini belirtirse ortada yanlış anlaşılma kalmaz diye düşünüy...
    (bkz: biri beni durdursun)
    ... kitsune youkai