1. 1.
  (bkz: hastasıyım)
  1 -1 ... balon
 2. 2.
  entelektüel kız dendiğinde akla cihangir'de takılan, siyah dik yakalı kazaklar giyen, gözlüklü uyuz tipler geldiğinden olsa gerek, hoşlanılmayan kız tipidir.
  ... sosyalpenguen
 3. 3.
  hakkında bu kadar entry girilince entellektüel ile entelektüel aresındaki farkı kavradığını sandığım zat. (bkz: entelektüel)
  -1 ... mevta
 4. 4.
  ha entel ha dantel ha entellektüel. farketmez. isterse koyun olsun adamım hiç farketmez.

  kıvırcık saçları, kemikli bir gözlüğü varsa bir de üstüne güzelse, üstüne atlanır, benim ol denir.

  yerim.
  1 ... balon
 5. 5.
  boş boş bakan söylediğin tek bir kelimeyi bile anlamayan moron, magazin manyağı ve mesaj yazmaktan parmakları nasırlaşmış kızdan kat kat daha iyi olan karşısındakine bir şeyler katma potansiyeli yüksek olan dolayısıyla bir ilişki söz konusu olursa kaliteli ve paylaşıma açık olacağından tercih sebebi olan varlık. güzel olamaz diye de birşey yoktur ayrıca...
  5 ... chnavik
 6. 6.
  samimi olmayan kızdır. büyük bir çoğunluğu numara yapar. entel olmak için özel bir çaba harcar ve kendini komik duruma düşürür. özellikle sosyal medya üstünden bunu kanıtlama çabası içerisinde olanların çözemediği psikolojik problemleri olduğunu düşünmüşümdür. allah akıl fikir versin. ırak etsin bizden.
  ... lojiklik
 7. 7.
  gözü bozuk olmadığı halde gözlük takan kızdır.
  2 ... the katliam
 8. 8.
  zizek okur, ezgi'nin günlüğü dinler, sıcak şarap içer, alternatif müzik dinler, yuvarlak çerçeve güneş gözlükleri, omuzunda ufak bir dövmesi, kısa ve dağınık saçları, hafif çıkık göbeği dışında ortalama bir fiziği vardır. entel erkeklerle arkadaş ya da sevgili olur, kırolarla sevişir. cihangir'de, bornova'da, çankaya'da, eskişehir'de yaşar. Takıldığı yerler ya aşırı salaş, ya da aşırı klastır. Ortası olmaz. Sürekli para sıkıntısı yaşar. Ağırlıkla sol görüştedir. Eşit ağırlık ya da sözel bölümlerde okur, çok azı sayısalcıdır. Sigara içer, içtiği sigara yabancıdır. instagram, tumbler, myspace, pinterest, deviantart gibi sanal platformları yoğun bir şekilde kullanır. Siyah beyaz fotoğraflarını profil resmi yapar.Tatilde olympos'a gider. Eğer köylü akrabaları varsa, altta şalvar, üstte kolsuz tişörtle köyde çekilmiş fotoğraflarını da bulabilmek mümkündür. Bu şekilde farklı ve yerel yüzünü de ifade etmiş olur. Eğer şehirliyse, ailesini göçmen olarak tanıtır, etnik türk dışında bir etnisiteyle kendisini bağdaştırmaya çalışır. Deist ya da agnostik olur, içlerindeki ateist sayısı gün geçtikçe azalmaktadır. yerel seçimde hdp'ye, genel seçimde chp'ye, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ise demirtaş'a oy atar, boykot yapanları da azımsanmayacak derecede çoktur.

  nüans falan, bienal falan, sofistike falan, dekonstrüktivizm falan.

  entel kızlar eklesin.
  4 ... kornisten kovulan perde ruleti
 9. 9.
  fötr şapka da takarlar bunlar.
  ... hugo barrett