bugün

akp li olup tarafsız olduğunu idda eden sözde internet gazetesi. manşetlerinden kustukları kini rahatlıkla görebilirsiniz. ayrımcılığı her defasında körükleyerek yayınlayan bu gazete aynı zamanda akp liler ve akp liler ne düşünüyor acaba diye bakanların en çok takip ettiği internet gazetesi. akp yi de geçtim rte dışındaki tüm insanları gerektiğinde harcayabilen, fetöcü yakıştırması yapan, darılan, laf sokan, boşluk doldurmaca gibi küfürleri rahatlıkla yazan bir internet gazetesidir. taraflı olduğu için iktidar kadar hayatı olan bir gazete olarak mazide yerini alacaktır.
görsel
Fetöcülerden bahseder gibi şunlardaki editörün vizyonsuzluğuna bak bunlar cidden kime hizmet ediyor anlamış değilim.
1 Tık için anasını ve avradını satacak insanların haber sayfasına asla bakmam.
kozyatağında yazarlarıyla aynı yerde yiyorum yemeği.

dinlediğim kadarıyla haberlerinin yarısından fazlası sponsorlu içerik.

yani satılık kalemler.
Tabi aq suyun başına çökmüşün başkası bi bardak su isterse hemen soytarı ilan etmek lazım dimi aqoduqlarım .
sponsorlu içerik diyorsunuz ama adamlar hükümet yanlısı demenize rağmen hükümete de çakıyorlar. hiç acımıyorlar. sözcü'nün gazete diye okudunduğu ortamda ensonhaber de kaliteli iş yapmaktadır.
görsel
Sanki bilmiyoruz ensonhaberi. Daha dün okumaya başlamadık bu sitenin haberlerini. Tabi hükümet yanlısı. 1000 haber giriyorlarsa 999 u yalamaya meyilli haberler. 1 tane de olsa böyle bir haber girmişler. Muhtemelen kaldırırlar yada daha kimsenin haberi yoktur. el atarlar.
Akape milletvekilinin haber sitesi.
Buna hala tarafsız, objektif diyenin gidip protez beyin taktırması lazım.
Tetikçiliğin bile bir onuru bir şerefi bir haddi hududu vardır. Bunlar çok ilkesiz çok vahşi!

Okuyucuları da kendi gibi tabi!
akp basin sozcusu gibi calisan sozde haber ozle alenen yandas basin mecrasi.
Asparagas ve floodçu haber anlayışı.
hükümeti yalayayım da şu devirde ne koparsam kardır, diyen bir başka yalayıcı site.
bu ara ekrem imamoğlu güzellemesi yapmaktadır, hayırlar olsundur.
görsel

zekası ile gözlerin yaşarmasına sebep olmuştur.
Genelde asparagas haber yapar. Diğer dandik haber sitelerinden pek farkı yoktur.
Taraflarını hiç saklamayan bir haber sitesi.
Eskiden bu sitenin komik haberlerinden derlediğim bir arşivim vardı.
Bomboş bir haber sitesi.
Aşırı taraflı. Ama hiç rahatsız etmezdi, çok gülerdim keşke silmeseydim o arşivi.
Hasip kaplan'ın zor anlarıyla ilgili bir haber serisi vardı mesela sbdjsjd harika.
yerel seçim zamanı bırakın sözcü'yü, halk tv'den bile daha ateşli bir şekilde imamoğlu'nu savunup, propagandasını yapan siteydi. artık istedikleri olmadı mı, bilinmez ama sonra yine özlerine dönüp, günde 3-5 tane imamoğlu'na saldıran, karalayan, haberler ile coşan sitedir.

yani yarın devran dönse bu sefer yine imamoğlu'nu destekler, malum kesimi yerer. işte böyle bir sitedir kendileri. ben değil, kendileri söylüyor.
beyaz türkler dediği kitleye kafayı takıp bütün gün gurbetçi yalayan çalışanları olan dandik bir site. çalışanlarının gece kafalarını yastığa rahat koymadığını bizzat kendi ağızlarından duyan birisiyim. hele 'hacı asgari ücret alıp ekonomi çok iyi algısı yapmak en zoru' diyen bir editörü saatlerce ağlamıştı karşımda.
Tarafsız ve dürüst haberciliğin adresi. Yerli ve millidir. Solcu paçavralar gibi Amerika'dan fonlanmaz.
Bugün millet ittifakının yaptığı ortak açıklama için attığı manşet tam bir komedi olan haber sitesi. Millet ittifakına güçlendirilmiş parlementer sistemi savunduğu için gerici zihniyet demiş (shhsjdjaha), sonrasında da millet ittifakına hitaben hayat pahalılığı ve enflasyon bizim gerçek derdimiz siz ne konuşuyorsunuz yazmışlar. Sanki hayat pahalılığı parlementer sistemde millet ittifakı iktidarında oldu amk ahshs..