1. 1.
  ensest ilişkiyi destekleyen lgbtli
  ne kadar yüz verirsen o kadar arsızlaşıyor bunlar. pedofiliyi, nekrofiliyi de onaylarlar yakında. asla size saygı duymayacağım, desteklemeyeceğim ve hastalıklı düşüncenizin tam karşısında yer alacağım daima.
  47 -14 ... yerli ve milli
 2. 2.
  Neden bu lgbtli bireylerin tek amacı birileriyle seks yapmak ya da birilerinin yaptığı seksle ilgilenmek? Dünyada savaş çıksa başlarına bina yıkılsa yine de şu şunla sevişmeli, şu şuna verebilmeli, şu da şuna çakabilmeli diyecekler.
  27 -3 ... hateitorloveit
 3. 3.
  orospu evladı haysiyetsiz piç kuruları işte. iradesi dışında hemcinsinden hoşlanan kişiye saygım var ancak lgbti toplumuna asla müsamaha gösterilemez. her birinin kafasını ezmek dünyanın geleceği adına en yararlı aktivite olacaktır.
  11 -3 ... binaryyildirim
 4. 4.
  omurgalıdır aslında. kendine gelince sınırsız özgürlük isteyip başkasına tu kaka diyenlere göre daha samimidir.

  ben ikisini de desteklemem tabii, benim kafam rahat.
  3 -1 ... tacettin limoncuoglu
 5. 5.
  Bunlarda bokunu çıkardı amk kendi vurdurmaları yetmiyor şimdi de başkalarına karışıyorlar.
  1 -2 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  Ensest ilişki hayvanların yaptığı bir eylem, nitekim lgbt bireyler buna destek vermesine şaşırmamalı çünkü onlarda hayvandır.
  4 -2 ... birimimabuski
 7. 7.
  Adama sorarlar ulan hey bre yarrak o kadar doğacak engelli çocuğun hesabını kim verecek?

  O çocuğun vebali kimin üstüne olacak? Uçkurunuzu düşünmeden bir toplum sağlığını da düşünseniz keşke.
  3 -6 ... wizzy respect for the kobe
 8. 8.
  Eşcinsellik özgürlüğünüze ses çıkarmıyoruz ve saygı duyuyoruz fakat azıtmayın sizde. Bu gün enseste göz yumar isek yarın daha da azıtıp zoofili nekrofili ve pedofiliye de göz yummamızı istemenizden korkuyoruz. Ayrıca sakat doğma ihtimali artan o kadar çocuğun vebalini siz mi ödeyeceksiniz.

  Mesele bu kişilerin çocuk yaparak doğmamış bir çocuğun haklarını istismar etmeleri. Ha çocuk yapmamayı kabul ederler ise ya da labratuvar ortamında belki hadi teknolojiye de bağlı. Belki esnetilebilir. Fakat belki diyorum... Bir çocuğun sağlıklı doğmasını sağlamak ona özgürlüğünü kazandırmaktır. Ve sağlıklı doğmak bir insan hakkıdır. Ensest ile servet bölünmesine engel olmak isteyen soylu ailelerin çocuklarında çok ciddi sağlık sorunları baş gösteriyordu. Bunu hiç bir çocuk hak etmiyor...
  2 -3 ... uzay muhtari
 9. 9.
  bu konu hakkımdaki fikrim reşit kişiler arasındaki ilişkiler diğer bireyleri veya devleti ilgilendirmez.
  devletin veya toplumun sürekli seks düşünen bu canlılar için harcayacağı vakte yazık. bırakın kim kimi ne yapıyorsa yapsın.
  6 -3 ... daisy jophiel
 10. 10.
  aydinoglu vantman bile bunu yapmaz dedirten ibnedir.
  3 -2 ... redcap