1. 1.
  #32605692 Bi DE BU AKLINA MI TAKILIYOR... nORMAL OLDUĞUNU MU DÜŞÜNÜYORSUN YANi??
  2 ... senkronize
 2. 2.
  Geri, medeni cesareti olmayan toplumlarda görülür. akraba evliliği araplarda da görülür.
  -2 ... paganviodio
 3. 2.
  Hastalıktan yana rahatsızlıktır. Tıbben bir tedavisi yoktur ancak psikolojik yardım alarak rahatsız kişilerin atlatması umulan durumdur.

  Allah sonumuzu ıslah eylesin.
  ... anna marya
 4. 3.
  Hayır. Orrospu çocukluğudur.
  Analarınızı tenzih etmiyorum evet.
  3 -7 ... mizahtananlayanhatun
 5. 4.
  ensestin bir tabu olmasının nedeni evrimsel süreç olabilir. yüce darwin in izniyle şimdi açıklayacağım.
  mesela ensest ilişkinin hastalıklı çocuklar doğurması onları güçsüz ve elenemeye müsait hale getirmiştir ve böylece onlar yok olup daha sonraki nesle ensesten uzak duran kişiler aktarılmış olabilir.
  veya davranışla bunun sakat çocuklar doğurması gözlenip bundan vazgeçilmiş de olabilir. yani birileri akledip sakatlığın bundan kaynaklandığını düşünüp bunun tabulaşmasını sağlamış olabilir.

  nitekim kolektif bilinçaltına bakarsak ensest mitolojide çok olan bir durumdur, yani bilinçaltında freud un böyle bir istek var derken bunu dışavuran mitolojilere bakması da olağandır. sonuçta bunlar insan uydurmuştur ve insanın uydurduğu şey kendi bilinçaltını yansıtabilir.

  yani toplumun ensesti tabu olarak kabul etmesinin uhrevi safsatalar sonucu değil bireysel tecrübe ya da doğal eleme ile varılan bir sonuç olduğunu söylüyorum.

  mesela kutsal kitaplarda geçen adem ve havvanın çocuklarının birbiriyle olması da ensestin insanın bilinçaltında var olmasına yorumlanabilir sonuçta bunu da insanlar uydurdu.

  yani demem o ki böyle bir istek var olmuş olabilir ve bunun sonuçları bu istekte bulunanlara kötü yansıdığı için insanlar bunu tabu haline getirmiştir ardından bu bilinçdışına ittiği şeyler mitolojilerde veya dinlerde dışa yansımıştır.
  4 -2 ... allah yok din yalan
 6. 5.
  değildir.

  ama söyle bir durum da var;

  acaip bi komplo teorisi

  son yıllarda basta hollywood olmak üzre, sanat/edebiyat dünyası bu mevzuyu normalleştirmeye çalışmakta. en çok gise yapan filmlerden tutun da, best seller kitaplara kadar bu konu masumane bir şekilde işlenmektedir. insanlarsa buna (pedofili olmadığı sürece) tepki göstermiyorlar. hatta desteklenen ilişkiler bile var beyaz camda. misal, got'da jon ve dany, hala yeğen olmasına rağmen, tüm dünya bunlar sevişsin istiyor.
  peki amaç ne?
  akraba evliliği gen havuzunun genişlemesine karşı bir tedbirdir. gende sakatlık varsa sakat doğum olduğu gibi tam tersi, üstün yetenekler de aktarılabiliyor. baska aile genleriyle karışmadan.
  şimdi, mükemmel bir dünya ütopyası kurun. ustun yetenekli insanlarla dolu. ve bu yetenek gen vasıtasıyla, sonraki nesillere aktarılıyor, yetenek kaybolmadığı gibi, çoğalarak sürekli devam ediyor nesilden nesile. marangozlar, savaşçılar, bilimadamları, yöneticiler vs. hepsi de belirli ailelerden çıkıyor ve hatasız olarak önceki neslin işini devam ettiriyor.
  peki sakatlar ne olacak? hitler alman olmayanlarla beraber, engelli almanları da yaktı. amacı ari bir ırk. ırktan bağımsız ari bir insanlık dileyenler, özellikle de, farklı gezegenlerde kolonileşme planları yapıldığı günümüzde, insanlığı özürlerinden/özürlülerinden ayıklamak için gen havuzunu daraltıp, eldekini mukemmellestirme peşine düşmüş olabilirler.
  neticede ensest, bir tabu olduğu için kötü. yeni kuralların geçerli olduğu, eski tabuların bilinmedigi farklı bir yaşam alanında, ensest hic de ayip sayılmayacaktır.

  eyy müslümanlar, gayrı muslumler ve atayizler, amerikanin bu oyununa kanmayın. sizi baci kardaş ayni yatağa sokmanın derdinde bunlar. maksatlar iyi genleri ayıklamak.

  acaip bi komplo teorisi
  2 ... 0fu0
 7. 7.
  Değildir. Bir yönelimdir. Doğada da primatlar dahil bütün hayvanlarda görülen doğal bir davranıştır.
  6 -10 ... zbam zbam zbabam
 8. 8.
  Şerefsizliktir.
  8 -1 ... vedat minor combo
 9. 9.
  Yavaş yavaş asıl mevzuya gelmeye başladı konu... Ahlaksız başlıklar açmayın. Ensest o. çocukluğudur.
  7 -1 ... kalemi kilicindan keskin
 10. 10.
  Ensest bir hastalıksa tüm insanlarda bulunur. Zira tüm insanlar adem ve havvanın 50 çocuğunun birbiriyle evlenmelerinden meydana gelmiştir. Evet.

  Beni niye eksiliyorsunuz lan başka nasıl çoğalacaktı insanlar. Mal mısınız aq. Biraz düşün bir anne bir baba 50 tane de çocuk var başka insan yok ne olmasını bekliyorsun.
  4 -4 ... gothmog15