bugün

karakter sıkıntısı nedeniyle başlığı bu şekilde açıyorum cankuş, ona göre. aslında sıkıntı falan da yok ama hep görüp feci özeniyordum, kolpadan da olsa nihayet böyle bir girişi yakaladım.

evet gencolar, birçoğumuzun yaşadığı bi sıkıntı; kimi kıllanır kimi oralı olmaz ama böyle bir şey var ne yazıkki. efendim, saçı kısa kestirirsin hafiften uzamaya başlar, hooop saçın ense kısmına dökülen kesiminin ortasında toplanmaya başlar yavşak saçlar. böyle it kuyruğu gibi gitgide uzamaya başlar. enseyi uzun bırakırsın, berberine* tembih etmişsindir uzun uzun, ortayı daha kısa bıraktırırsın ama nafiledir. mına kodumun saçı bildiğini okur yine. ne jöle, ne berber marifeti dermandır yarana, ortadaki kuyruk kafasına göre takılır ömrün boyunca.

efendim lorael institute** son yıllarda bu konuya eğilmiş ve sorunun köküne inmeye çalışmıştır. sonuçta dünya erkeklerinde görülen bu sıkıntının ortak nedeni olarak saç yapısı gösterilmiştir. ama yalandır, en azından güzel ülkem için. yurdumuz erkeklerinin saçında görülen bu durumun saç yapısından ziyade, 90ların popçuları hakan peker ve tayfunla alakalı olduğu uzmanlarca da kabul edilecektir.* bunlara özenen bi nesil, kasten saçın arkasını ortaya toplamak suretiyle telef olmuştur, yazıktır..