1. 1.
  ensar vakfı ile alakası olmayan skandaldır.

  yok ensar vakfı ile yakınlığı ile bilinen bir adamın kiracı olduğu evde, o adamla alakası olmayan bir adamın tecavüzü imiş... bak bak... ensar vakfı öyle cemaat evleri gibi evler yürüten, sinsi sinsi planlar kuran bir oluşum değildir, vakıftır. birgün'ün bu iftirasının emrini kimlerden aldığını oldukça merak etmekteyim şahsen.
  2 -10 ... gamoreon
 2. 2.
  öğrencilerin yurtlarında kalmalarının son derece tehlikeli olduğu görülen dinci, biatçı militan yetiştirme vakfıdır.

  yurtlarından, şimdilik, birinde 45 çocuğa tecavüz edildiği ortaya çıktığı halde gerek kendileri gerek diğer yobaz vakıflar ve yobaz iktidarın bu olayı normalleştirme, dine uygun gösterme, yayın yasağı koyma şeklinde koruyup kollamasının nedeni, ailelerin evlatlarını bu yurtlara göndermekten cayıp militan yetiştirme programlarının aksamasından korkmalarıdır. amaca ulaşmak için her yol mübahtır bu takiyyeciler için.
  1 ... zarbut
 3. 3.
  Karaman'daki tecavüz olayında savcının iddianamesinden anlaşılan iğrenç olaydır. dinin tecavüze bile alet edildiğine dair " ben seni Allah ve Resulün rızası için seviyorum’ ifadesiyle tacizde bulunulması ise en başta samimi dindarları düşündürmelidir.

  "Karaman’da küçük yaştaki çocukların barındığı vakıf ve dernek yurtlarında uğradığı tecavüz ve zulmü, Karaman Cumhuriyet Savcısı Murat Ünlü’nün hazırladığı iddianame tüm ayrıntılarıyla ortaya çıkardı. iddianameye göre, tecavüz ve cinsel istismar olayları, kentin en iyi okullarından Gazi Mustafa Kemal ilkokulu’nda sınıf öğretmeni olan Muharrem B.’nin gönüllü olarak Ensar Vakfı ile KAiMDER’e ait yurtlarda görev aldığı 2012 ve 2015 yılları arasında gerçekleşti.

  Yaşları 13 ve 16 yaş arasındaki 10 erkek öğrencinin cinsel istismara uğradığı olay, mağdurlardan birinin okula gitmek istememesi üzerine ablası tarafından Konya'da psikologa götürülmesiyle ortaya çıktı. Öğrencinin, kaldığı yurttaki öğretmeninin müstehcen görüntüler izlettiğini söylemesi üzerine psikolog durumu Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’na bildirdi. Hazırlanan soruşturma dosyası, olay yeri Karaman olduğu için yetkisizlik kararıyla Karaman Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdi.

  Karaman’da soruşturmayı başlatan Cumhuriyet Savcısı Murat Ünlü’nün ifadesini aldığı mağdur öğrenci 2014/2015 öğretim yılında Karaman’da KAiMDER yurdunda kalırken yurtta görevlendirilen öğretmen Muharrem B.’nin kendisine ve diğer öğrencilere bilgisayardan insan ve hayvanların müstehcen görüntülerini izlettiğini, eşiyle yaşadığı ilişkileri anlattığını, bir arkadaşını yatağına çağırdığını, kendisini de çağırdığını ancak gitmediğini anlattı. Bu anlatımlar üzerine savcı Ünlü, öğretmen Muharrem B.’nin uzun süre tecavüz ettiği, cinsel istismarda bulunduğu ve müstehcen görüntüler izlettiği 10 çocuğu tespit etti. Mağdurların doktor raporları ve ifadeleri alındı.

  10 mağdur çocuğun, sanık öğretmen Muharrem B.’nın birinci katını lojman olarak kullandığı 3 katlı KAiMDER yurdunda kaldığı, bunlardan 3’ünün daha önce Ensar Vakfı yurdunda kaldıkları iddianamede yer aldı. Ensar yurdunda da görev yapan sanığın bu 3 çocuktan 2’sinin yine cinsel tacizde, 1’inde de cinsel istismarda bulunduğu kaydedilen iddianamede sanık Muharrem B.’nin tecavüz ettiği çocuklara “Bunlar aramızda sır olarak kalsın, kimseye anlatma’’ dediği belirtildi.

  iddianamede, 2014 yılında Ensar Vakfı yurdunda kalan bir çocuğun, gece yatağına uyurken yanına gelip tacizde bulunan Muharrem B.’nin kendisine “Ben seni Allah ve Resulün rızası için seviyorum’’ dediğini anlattığı da yer aldı.

  Mağdur öğrencilerin ifadelerinde Muharrem B.’nin 2015- 2016 öğretim yılı başında Ereğli’de ev kiralayıp 5 öğrencinin kaydını buraya aldırdığı, hafta sonları eve gelip öğrencilere cinsel istismarda bulunduğu, bazı öğrencileri de kendi köyüne götürüp cinsel istismarı sürdürdüğü iddianamede yer aldı.

  SANIK EŞCiNSEL Mi?

  Tutuklu sanık Muharrem B.’nin 2014 yılında KAiMDER’deki bir yönetici aracılığı ile tanışıp evlendiği eşi H.B.’nin de ifadesinde sanığın farklı kişiliğe sahip olduğunu ve cinsel birliktelik yaşamadıklarını söylediği iddianamede belirtildi.

  Tutuklu sanık Muharrem B.’nin iddianamede yer alan ifadesinde, “Ben eşcinselim, 10 yaşımdan itibaren hemcinslerime ilgi duyuyorum. Üzerime atılı suçlamayı kabul ediyorum, pişmanım, tedavi olmak istiyorum” dediği de yer aldı.

  iddianamede mağdur öğrencilerin öğrenim gördüğü Karaman imam Hatip Ortaokulu ve sanığın sınıf öğretmeni olarak görev yaptığı Gazi Mustafa Kemal ilkokulu’nun yöneticileri ile KAiMDER yöneticilerinin tanık olarak ifadelerine başvurulduğu belirtildi. Ayrıca iddianamede suçlamaların meydana geldiği yerlerden KAiMDER için dernekler yasasına göre Valiliğe, Ensar Vakfı için Vakıflar Genel Müdürlüğü’ne müzekkere yazıldığı belirtildi".

  http://www.cumhuriyet.com...izasi_icin_seviyorum.html.
  1 -1 ... zarbut
 4. 4.
  "Karaman'da Ensar Vakfı ve Karaman Anadolu imam Hatip Lisesi Mezunları Derneği'ne (KAiMDER) ait evlerde kalan çocukların cinsel istismara ve tecavüze maruz kalması olayı.[1] 2012-2015 yılları arasında, 9-10 yaşlarında çok sayıda çocuğa tecavüz ettiği polis raporuyla belgelenen 54 yaşındaki Muharrem Büyüktürk adlı[2] öğretmen 4 Mart 2016 tarihinde tutuklandı. "

  yukarıda olayın özeti olan, iğrenç ve mide bulandırıcı olay idi.

  bugün lgbt için kuduz köpek gibi salya akıtıp, ahlak ve din dersi verenler, 10 yaşındaki, 45 çocuğun tecavüzüne sessiz kalmıştı!!.
  6 -7 ... cekilin bakayim
 5. 5.
  (bkz: bir kereden bir şey olmaz)
  2 -1 ... kralzeus
 6. 6.
  lgbt için gösterilen tepkinin milyonda biri bu vb rezaletler için gösterilse kimse bir kereden bir şey olmaz demez ve bu çocukların hayatı da yok olmazdı.
  3 -1 ... thebiggraywolf
 7. 7.
  Allah hepsinin belasını versin. Bunların da belasını versin, pedofili eylemlerde bulunan lgnt oluşumunun da belasını versin.
  2 -3 ... dertler derya olmus
 8. 8.
  2015 te olan olayı yeniymiş gibi gösteren tipleri görmemize vesile olan durumdur. ulan ensar vakıflarında bi olay oldu bunu abarttınız amk buradan chp nin otobüste yaptığı 12 yaşındaki kıza cinsel istismarı yazsam göt olursunuz.
  1 -4 ... frank lucas
 9. 9.
  ulan her olayda kudurmuş köpek gibi cehape demek nedir ?. şu olaya laf edemeyen kansız köpekler, hala chp diyorsa, demek ki, bu ahlaksız ve onursuz olayında safındadır!!.

  onursuz pislik bir de amma abarttınız demiş. o.çocuğuna bak sen. 45 çocuğa, 10 yaşındaki 45 çocuğa tecavüz ediliyor ama bu kansız o.evladı abarttınız diyebiliyor!!. çünkü meşrebi bunu kabul edebiliyor.
  -2 ... cekilin bakayim
 10. 10.
  Bu olayı gerçekleştiren amın evlatlarını bana ver sabaha kadar dinlene dinlene işkence ederim sıkılınca da farelerle dolu bir odada ölüme terk ederdim.
  ... wizzy respect for the kobe