bugün

Sapladı kral yine.
2.yi de sapladı kral. Ben böyle santrafor performansı çok az gördüm. Öz abimdir kendisi.
Ferdi çok güzel asist yaptı, kral yine sapladı..
ilk yarım saat küfür ettiren sonra ise sevindiren futbolcudur. iyi midir kötü müdür karar veremiyoruz bir de kendini pek yere atmamalıdır.
Hatrick yaptı goat.
Arda'nın şutu gol olsa daha güzel olurdu ya..
biri penaltı golü olarak 3 gol ile kasımpaşa'ya karşı hattrick yapmış fenerli oyuncu.
Taşak mı geçiyon amk yeter. Ahahahah. 4 tane sapladı öz abim.
fenerbahçe şampiyon olursa heykelinin dikilmesi lazım.
bir maçta 4 gol atmak mı.. bu adamı satmayın lan lütfen satmayın.
görsel
Ardanın önüne saldığı bariz gol şansını yiyen ruh hastası. Ruh hastası çünkü kolay golleri sevmiyor daha zorlarını atıyor.
bu ortalama ile giderse sene sonunda 40 gol barajını geçip tarihe geçer.
en çok gol atan futbolcunun değil, takım oyununa dahil olan futbolcunun kulübünün daha avantajlı olduğunu göstermiş isim.
Adana'yı dürüm yapacak olan ligin en iyi forveti.

görsel
komple hücumcu değildir mauro icardi' nin aksine. iyi bir forvettir ama bir icardi değildir tabi.
Gücünü üfler büsküvilerinden almaktadır, üfler besler, üfler güçlendirir, üfler üfler.
(bkz: bir icardi değil).
Nihat Kahveci: "1 gol atarsın överiz, 2-3 atarsın överiz ama 4 atarsan tarihe geçersin. Valencia da tarihe geçti... Fenerbahçe Yönetimi'nin yerinde olsaydım maç biter bitmez Valencia'nın yanına elimde sözleşmeyle gider, fiyat bölümüne de istediğini yazdırtırdım..."
Hala icardi gibi komple bir santrafor olmayan hücum oyuncusu. Bir kere de formanızı çıkartıp yazın yahu.
Ya bu bazı yarak kafalıların icardi ile kıyaslaması tam bir mallık. Olum kariyer olarak icardi tabi ki evet, ama banene amk PSG ve inter'de oynamasından. Şu an kim daha iyi? Kim daha formda? Valencia, sadece değil icardi, forvetlerinizin toplam gollerinin 2 katından fazla gol atmış nerdeyse. icardi'nin bu sezon attığı golü yarım saatte attı adam. Açık ara gol kralı.

Onu da geçtim icardi gibi komple forvet değil diyor. Valencia uzaktan yapıştırıyor mu? Evet. Frikikten ve penaltıdan yapıştırıyor mu? Evet. Ceza sahası içinden sağ sol fark etmeden yapıştırıyor mu? Evet. Kafa golleri? Muazzam. Hatta ligde onun gibi sıçrayıp kafayı yapıştıran adam yok. Çalım atıyor mu? ipe diziyor sırayla. Süratli mi? Evet. Topla driblingi nasıl? Çok iyi. Asist yapıyor mu? Evet. Top çalıyor mu? Evet. Pres? Arı gibi 90 dakika her yere basıyor. Santrafor dışında Sağ ve sol açık oynuyor mu? Evet. Savaşçı mı? O da evet. Olum bi adam daha nasıl komple forvet olsun? Bu adam komple forvet değil, komple futbolcu.
Çekemeyenler .aşağını yesin.