bugün

sosyal medyanın ne denli bir lağım olduğunu gösteren olay.

görsel
görsel
görsel

görsel

https://twitter.com/ankar...tatus/1220962485508943872
https://twitter.com/medya...tatus/1221009344675876865
tespit edip hakikatten enkaz altına sokulmaları gerekir. beynine soktuğum telefon çekmiyor galiba diyor. acil durum birimlerini arayacak kadar çekmeyen telefon interneti çekiyor. ne iğrenç tipler türedi son 15 senede memlekete amk. sonra diyorlar ki her ski eleştiriyorsunuz.
Yapanların zalimliğini gösteren, davranıştır.
Tespit edilip çok büyük cezalar alması gereken orospu çocuklarının eylemidir.
Insanliktan nasibini almamis ucubeler.

Etme bulma dunya’si... Aynisini yasamaniz temennisiyle.
enkaz altında sikeceksin bunları.
özgür irade isteyen istedigini yazar.
bu tarz mesaj atan, yayan kişilerin siber suçla mücadele birimleri tarafından ifşa edilmesi, caydırıcı cezalar almaları ve basın yoluyla bu cezaların ülke gündemine taşınması gerekmektedir. aksi durumda, troll çağında bu ve benzeri aymazlıklar maalesef artarak devam edecektir.
yuhhhhh,embesil beyinlerin çürümüş lükleri.
Şerefsizlik başka bir şey değil. Devlet bunları en yakın zamanda bulur ve ağır bir suç verir umarım. iğrenç beyinli mahluklar.
Ne ara insanlıktan bu kadar çıktınız lan?

Bu "komiklik" ne bileyim "trollük" falan değil bu düpedüz ..... çocukluğu.

insanların üzüntüsü ile üzülecek kadar insan değilsiniz anladık! Hiç değilse acılarına saygı duyacak kadar şerefli olun!
iki tane fav almak için insanların duygularını, zamanlarını sömüren bu adilere, bunun bir suç olduğunu bilmeleri için pizzaya tüküren kuryede olduğu gibi emsal bir karar uygulanması gerekir. bakalım o zaman ellerini sürebiliyorlar mı bir daha o klavyeye.
Allah belanızı versin hakikaten yaa bir insan bu kadar mı zekasız olur!! Diyecek küfür bile bulamıyorum yazık!!!
atılan tweetlerin/mesajların arada kaynamasına neden olan ibneler yüzünden etkisi çok olamayan yardım çağrısıdır.

haber kanallarına, sosyal medyaya falan bakıyorum sağ tarafta mesajlar var adamlar oraya "şu adreste enkaz altındayız ne olur yardım gönderin" diye mesaj atıyor ama goy goyuna yorum yazanlar yüzünden arada kaynıyorlar. ulan dua edeceksen içinden et kapçık ağızlı sosyal medyada gözyaşlı emoji ile paylaşmak zorunda mısın hislerini. adamların attığı tweet/mesaj arada kaynıyor bu gevşekler yüzünden.

trol amaçlı atanların ebesini s....m zaten onlara söylenecek söz yok. nasıl bir can pazarı yaşanıyor orada 99 depreminden sonra yerinde gördük bunu. bunun şakası eğlencesi olmaz insanlar acı çekiyor oralarda. allah bin beterini bunların başına versin o zaman güler eğlenirler güzelce.
eğer bu olayı gerçekten eğlence haline dönüştüren insanlar varsa en beterini yaşamalarını dilerim.
Cidden bu vicdansızlığı yapan varsa allah bin belasını versin.
kolay kolay küfretmem ama bunu yapanlar silme onun bunun çocuğudur.
kolay kolay insana ölümü yakıştırmam ama... dilerim artçılar bunları bulur.

not: goduğumun şerefsizi bizi bizim acılarımıza bırak.