1. 1.
    Sahte twitter hesabı açıp, enkazın altındayım yardım edin diyen orospu çocuklarıdır.
    Görevlileri meşgul ederek, yardımı engelleyerek elinize ne geçiyor kansız embesiller..

Bu şerefsizler o kadar kötü ki, depremle ve depremzedelerle dalga geçip, trend olma çabasına giriyorlar. Amaç sadece popüler olmak, prim yapmak. Embesil sürüsü..
    Bunlardan biri de şu Andaval işte:
    enkazın altındayım yardım edin diyen sahtekarlar
    Bi bitmediniz ki amına koyayım..

https://www.sozcu.com.tr/...weet-attilar-5587310/amp/
    3 -1 ... goddesss of darknesss
  2. 2.
    Orospu çocuklarıdır.

IP Adresleri tespit edilip hücreye kapatılmalıdırlar.
    2 ... sahibinin sesi
  3. 3.
    Haberlerde vardı az önce, telefonla arama kurtarma ekiplerine bir şekilde ulaşmış kişilerin o çaresiz konuşmaları

Korku, üzüntü, aynı evdeki diğer kişilere bir şey oldu mu endişesi...

insan olanın yüreği sızlar. Altını çizmemiz gereken kısım "insan olmak" bunlar ise böyle işte.
    2 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    Takipçi kasmak için yapılan eylem.
    1 ... serbestadam
  5. 5.
    Bu insanı “ cinayete yardım ve yataklıktan ” yargılayacaksın.
    2 ... mavi huydur bizde
  6. 6.
    Tek tek bulup sikerler umarım.
    1 ... cay tozu
  7. 7.
    Gerçekten yaşam mücadelesi veren insanların hakkına girdikleri için resmen cinayet. Umarım hapis cezası alırlar.
    4 -1 ... lara croftt
  8. 8.
    tipik kezo eylemi. selam ve beyin yoksunluğu ile.
    1 ... bebeyimsin erector
  9. 9.
    Bir gün gerçekten enkaz altında kaldığında anlar ne yaptığını. O ilahi adalet illa bulur bunu.
    3 ... federal almanya
  10. 10.
    Azize isimli bir kadın enkaz altından ekipleri telefonla aradı. Telefon çekiyorsa mobil veriden internete girilebilir. Enkaz altında sesimi duyurmak için gerçekten bir enkaZzede tweet atabilir. Ama böyle sahtekarlar yüzünden gerçekten enkaz altında olan birinin tweeti ciddiye alınmayabilir.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda