bugün

(bkz: sikmese bari)
(bkz: bir zamanlar anadoluda)

Anadolu boyle iste, what happens in anatolia,stays in anatolia. Bi de bağnaz dersiniz aq.
(bkz: gülme komşuna)
çok şükür bugün de başkalarının yerine ben utandım dediğim hede.
fotoğrafı çeken de ablaysa, bu hayatta neler yaşayıp da bu hallere girdiklerini merak ettim.
(bkz: la belle indifference) diyorum.
tahminlerime göre bu hesap sosyal medyayı çok pis trollemiş. şöyle ki;

- hesap 2 ay önce açılmış. takip edilenler arasında 1-2 sözlükçü eleman mevcut.
- resimdeki eleman, kızın ya manitusu ya kuzeni. biride intikam alma amaçlı böyle bir profil oluşturdu.
- ya da hesap gerçek kız takipçi kassın diye kuzeni, kardeşi, abisi artık her kimse böyle bir foto çekildi, dikkat çekme amaçlıda enişte yazdı.

yalancıyı sikmiyorlar sonuçta babam dese inanacak millet. olayın sosyal medya boyutuna gelecek olursak 2 gün içinde gerçek ortaya çıkacaktır zaten. ama bu olay gerçek ise ve bu kızın başına bir iş gelirse, hayatı kararırsa bunun sorumlusu bizleriz. dediğim gibi bu tamamen trolleme ya da intikam amaçlı açılmış bir hesap olabilir.

verilen pozlara gelirsek hoş durmamış. evet gülüp, eğlenmişler ama her şey dozunda yapıldığında güzeldir. bende kuzenlerimle fotoğraf çekiliyorum ama kimse tepeme çıkmıyor. mesafe her zaman önemlidir.
bu halk öyle bir halktır ki sokakta el ele gezen üniversiteli gençlere ahlaksız zinakar damgası felan vurur, sonra nerde baldız var götürür... gerçekten bu milletin değer yargılarını değiştirmesi gerekiyor ! bu millete birilerinin üniversiteli gençlerin, el ele gezmesinin, öpüşmesinin, sevişmesinin değil; ensest ilişkilerin mide bulandırıcı ve iğrenç olduğunu anlatması gerekiyor... bu millet bazı şeyleri çok yanlış anlamış...
beni bu işlere alıştıran senin o pezevenk enişten isimli çalışma.
Çok abartılmamasi gereken hadise. Eniştesiyle ilişkileri iyi olabilir. Toplumumuzun bu yobaz düşüncesi felakete götürüyo bizi. Onların evinin asla planında soba borusu değilde şömine olsaydı zenginler sonuçta yaşam tarzına kimse karışamaz derlerdi muhakkak.
ilginç bir twittir. bilenler hatırlar, henüz internetin, cdlerin hayal olduğu yıllarda, siyah poşetle satılan dergilerde geçen 'konulu' yazıların başlıklarını anımsatmıştır.
Bunlar hep Amerika'nın oyunlarıdır.
Kızın çorapları alt kıyafeti(sanırım tayt) ve eniştenin koyu yeşil tişörtü tam bir uyum içinde i. Soba da ortama renk katmış. Benim oyum on üzerinden yedi. iyi delirmeler.
Bu kız şu baldız muhabbetiyle dalga geçmek adına yapmışta olabilir .yani ben gerçek olduğuna inanamıyorum ,cidden olayın aslını açıklasanız bana .
Sabah da aynı yatakta uyanıp 'ne yaptık lan biz' fotoları paylaşabilir.
adanada swinger skandalindan sonra patlak verendir. yakinda hurriyet.com.trde ilk haber olur.
eniştede, kapi araliğindan yengesine bakan nuri alço tipi var resmen.

bir sürü kişi de bu fotolari normal karsilamis. bu fotolardaki enisteyle baldizi normal goren insan baldizin baldan tatli oldugunu da dusunur.

baskasina espri yapan koca, karisina kotu bir surpriz hazirliyor demektir.
size ne lan dediğimdir.
başka bi ülkede yapılsa muhtemelen ilgi çekmez ama bizim memlekette insanların ne kadar hain, ahlaksız, şerefsiz olduğunu "kendinden" biliyor ya herkes... o yüzden ilgi çekiveriyor böyle şeyler.
Ne sikindirik bi toplum olduk lan biz dedirten fotolardır.
baldız baldan tatlıysa amca neyden tatlıdır. dedirtir.
Daha dün ancak 100 olan takipçi sayısı bu gün 3700e varmıştır, merakla yeni paylaşımları bekliyorsak demek ki.
Enişte Yeşilçam'dan fırlamış gibi (bkz: Kenan kalav) tarzı bir adam taş çatlasın 80'lidir mk. Baldız ise suratı Hariç güzel.
"fotoğrafı çeken kim" diye merak ettiğim mekruh faliyet.
enişte ve baldız kelimeleri bir araya gelince hormonları tavana vuran bir toplumda hoş görülmeyen fotoğraf kareleridir.
Lan ben bu fotoğrafları görünce vine twitter fenomenleri şaka olsun diye çekilmişler sanmıştım gerçekmiş ya lan o nasıl enişte lan insan karısı ile fotoğraf öyle çekilmez o nasıl baldız lan insan kocası ile böyle öyle fotoğraf çekilmez

sonra (bkz: tutmayın küçük enişteyi)
güncel Önemli Başlıklar