1. 1.
  kırmızısı ve mavisi vardır.kırmızı daha çok başlangıç,mavi de orta seviyelere hitab eder.ama benden size tavsiye eğer ingilizce öğrenmek istiyorsanız bu kitabı boşverin grammarway 3 ve 4 ü alın.hiç bilmeyip te 0 dan başlamak isteyenler de doğal olarak serinin tüm kitabını alsınlar.grammer in use'u 4 e katlar yemin ediyorum.
  ... elrond miriel
 2. 2.
  hazırlıkta yardımcı maksatlı verirdi bunu hocalar.yeşili de vardı bunun.
  ... lilith
 3. 3.
  (bkz: ingilizce konuşurken işe yaramayan grammar kitapları)
  ... shyer
 4. 4.
  raymond murphy tarafindan yazilmis intermediate seviye icin olan mavi kitap els worksheets ile desteklenirse biraz bilen biri icin kullanisli olur.lise hazirlik sinifindan once kitabi bitirmis biri olarak sunu soyleyebilirim ki kitap kotu degil,sadece hangi seviyedeyken bu kitabi aldiginiz onemli.sol bolumdeki aciklamalar da gayet tatmin edici ve puf noktalarini anlatiyor.zamanlar arasi gecisler ve karistirilabilecek konular ozellikle belirtiliyor.nerelere calisabileceginiz de study guide sayesinde kolay tespit edilebiliyor..
  1 ... glosoli
 5. 5.
  grammar in use kitap serisinin intermediate seviyeye hitap eden kitabi. elementary seviye icin essential grammar in use ve advanced seviye icin advanced grammar in use secenekleri de bulunmaktadir.
  ... ms.viking
 6. 6.
  hemen hemen her ingilizce ogretmeninin elinin altinda bulundurdugu kitap.
  1 ... ancientmariner
 7. 7.
  mavi olanlarının ardında soruların cevapları bulunan, fakat yeşil olanlarda cevapları bulunmayan süper ingilizce kitabı.
  abilerimizden ikinci el mavi kitabı bulup bol bol yararlanırdık. hey gidi günler heyy.
  ... ofkeli kalabalik
 8. 8.
  4 sene boyunca(lisede) görmekten bıktığım fakat çok yararlı olan oxford grammar kitabı.
  ... only you
 9. 9.
  genellikle ingilizce hazırlık eğitimi veren okullarda kullanılan, öğrencilerin canına okuyan bir döneme damgasını vurmuş kitap.
  1 ... dis kapinin mandali
 10. 10.
  pek çok farklı yorum olmasına rağmen elimde bulunan kitap pembe-eflatun karışımı ilginç bir renge sahiptir ve cambridge yayınıdır. güzel kitaptır vesselam.
  ... necben