1. 321.
    Engin Günaydın ülkede kalan son komiklerden, hele bir demet tiyatroda ve avrupa yakasında böyle mayışık mayışık konuşan, biraz laubali, sinirli, yüzsüz tarz hallerine güleyim mi ağlayım mı bilemiyorum ya
    1 ... dasderas55
  2. 320.
    her hali komik herifin.

yani burhan'a odaklanıyor insanlar ama burhan'ı komikleştiren engin günaydın.

birkaç kere rast da geldim.

adamın hayatı komik olmak, o kadar diyorum.
    2 ... the godfather
  3. 319.
    Çok çok çok büyük bir sanatçıdır...
    3 ... mavi huydur bizde
  4. 318.
    Avrupa yakasındaki rolünden cıkamayacağını sanarken bu işlerden anlamadığımı bana kanıtlayan oyuncu. Aile arasında da ne kadar tatlı yahu.
    4 ... mrltln
  5. 317.
    Aile arasında da oya işler gibi işlemişti...

2 yi bekliyoruz engin bey...
    3 ... gezdimgordumyenildim
  6. 316.
    galip derviş rolünün obsesif kompülsif bozukluğunun ve temizlik hastalığının olması rol icabı değildir. engin günaydın ciddi manada bir temizlik hastası imiş ve bizim için gereksiz onun için önemli takıntıları varmış. yolda yürürken her gördüğü güvenlik demirine veya dubaya dokunmak gibi.
    ... umrumda degil
  7. 315.
    özellikle erken dönem avrupa yakası dizisinde sergilemiş olduğu oyunculuk onun için nirvana olan dizi/film oyuncusu.
    1 ... rocko87
  8. 314.
    engin günaydın'ın oyunculuğunu avrupa yakası izleyerek beğenenler, vavien izlediğinde herhalde oturup ağlarlar.
    ... serdarsl06
  9. 313.
    türkiyenin en iyi oyuncularından biri. güzel olmayan dizisi, filmi yok gibi. oyunculuğu cok güzel. durmadan bana avrupa yakası ve galip dervişi izletiyor. hele avrupa yakasındaki şivesi beni benden alıyor.
    6 ... omen tanrem
  10. 312.
    Takdir ettiğim sayılı oyunculardan biridir. Bir adam her role girebiliyorsa ve o rolde sırıtmıyorsa işte o gerçek oyuncudur. Türlü türlü diziler ve filmlerde oynayan bu adam da kendini kanıtlamıştır. Gerçek hayattaki tavırlarından da ne kadar mütevazı olduğunu göreceksiniz.
    5 ... meskun mahal firarisi