bugün

Gebermiş peze*eNK.
Yıllardır bi yozdil i bir bunu günlük okurdum.
Sağın gözünden de olaylara bakayım diye.

Eskiden bir ara türkiyeye dışardan bir yabancı gibi bakar bir türk gibi yazardı. Aslında en iyi dönemiydi görüşleri uymasada hee lan bu gözle bakmamıştım hiç derdim.

Son dönem iyice iktidar yanlısı kolay yazılar yazıyordu. Sağlık meselesi vardi da bu erken ölmesini beklemiyordum.
Azraile kafa atamamıştır, allah varsa rahmet eylemesin kötü bilirdik.
Siz şehit ali tatar'ın tırnağı olamazsınız, ampul artıkları.
Vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah tan rahmet Kederli ailesine başsağlığı dilerim.
Hep saldırgan, hep zehirli yazılarıyla hatırımda bu gazeteci. Zamanında yazdığı yazılardan dolayı kendisinden nefret ederdim. iktidar yanlısı, Atatürk düşmanı yazılarıyla hatırlanacak. Hatırlanacak demişim pardon, ben unutalı çok olmuştu. Öldüğünü okuyunca tekrar hatırladım.
para için şerefini namusunu şerefini satan insanlara iki çift lafım var...

internetin bir çok köşesinde bunun hakkında, belki binlerce kötü söz yazılmış. binlerce insan olumsuz duygularını üzerine kusmuş.

bunca yaptığınız kötülük, bunca cehalet, bunca yobazlık ne içindi?
öbür tarafa neyi götürebildiniz?

eyy yobazlar! yaptığınız kötülükler eskisi gibi unutulmuyor.
eyy çocuk tecavüzcüleri! türkiyeyi 3 kuruş için sattığınız günler unutulmayacak!
eyy tarikatçı oçları! çocuklarımızı sakallı tiplerle evlendirmek için yaptığınız konuşmalar unutulmayacak!

bugün olmaz ise bir gün yaptıklarınızın hesabını halk sizden mutlaka soracaktır.
Misafirliğe gelirken nasıl karşılandığın değil, nasıl uğurlandığın önemlidir..

Senin de misafirliğin bitti, hayatının özeti de yukarıda, engin ardıç..
ölmüş!

diyeceğim bu kadar...
-En netameli- "sihirbaz - iblis dölü" önden geberdi ki, firavun'a "hufer'ün nirân(-kemikleri dahi eriten- ateş çukuru)"da yer açsın?
Kansere kafa atmıştır.
bir bok böceği ölse daha çok üzülürdüm. memleketin yetiştirdiği en karaktersiz en alçak kimselerden birisiydi.
iktidara yaranabilirsin keyfi bilir isteyen okur istemeyen okumaz. ama çocuğuna okulun istediği pantalonu alamadığı için bunalıma girip intihar eden bir babaya yazdıkları balyozda ergenekonda fetö komplosu ile iftiraya uğrayan bu süreçte kanser olan ve onuruna yediremeyip intihar edenlere şerefsizlere iyi oldu diye yazan birine iyi bilirdik denemez rahmette edilmez.
iktidara yaranabilirsin keyfi bilir isteyen okur istemeyen okumaz. ama çocuğuna okulun istediği pantalonu alamadığı için bunalıma girip intihar eden bir babaya yazdıkları balyozda ergenekonda fetö komplosu ile iftiraya uğrayan bu süreçte kanser olan ve onuruna yediremeyip intihar edenlere şerefsizlere iyi oldu diye yazan birine iyi bilirdik denemez rahmette edilmez.
Gömün gitsin AMK.
Allah rahmet eylesin.
bu gibi tipler eski neslin toplum henüz gözünü açmamışken iyi bir okulda okuduğu için biraz yabancı dili var diye bir halt olduğunu sanan ve ülkenini geri kalanından kendini çok özel gören kaymak tabakasıyla hasbelkader ilişki kurabildiği için toplumun geri kalanın bir böcek gibi gören ve her dönemin modası neyse onu en önce yapmak için koşturan sol modaysa en ileri solcu kapitalizm modaysa kapitalist liberalizm ise en ileri liberalist dindar muhafazakar varsa onun en çok destekleyeni ama aslında özünde öküzlük ve hıyarlık ve aşırı bencillik oluğu için kendi uyduruk menfaatleri için acımadan gözünü kırpmadan her türlü şeyi destekleyen omurgasızlar familyasından bir şahsın daha türü azaldı. bunları kazıyın altından ayn rand çıkar.
Bizim kültürümüzde ölünün arkasından konuşulmaz mesela. Ölüm insanları iyi biri yapmasa da ettiği kötülükler yok sayılır, Allah'a havale edilir, Allah rahmet eylesin denir. Denirdi. Kendisi ölmüş birçok insandan Allah'ın rahmeti temennisini esirgemişti. Şimdi sıra onda.
janti bir abiydi. kral bir abiydi. çok da iyi oldu tamam mı?
Gerçek anlamda kötü birisiydi. Hayatı boyunca kötülük yaptı. Neyse siktir et 1 oy 1 oydur.
Kendine has bir üslupla yazmış olduğu yazılardan çok faydalandım. Allah rahmet eylesin.
YARIN VEFATININ ÜZERiNDEN 40 GÜN GEÇMiŞ OLACAK. evet 27 Mayıs 2023 tarihinde yaşamını yitiren üstadın geçen süre içerisinde eksikliği her geçen gün daha fazla hissediliyor. ruhu şad olsun.
görsel

Allah rahmet eylesin,Toprağı bol olsun.entellektüel bir zat-ı muhteremdi.
güncel Önemli Başlıklar