bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    EŞCiNSEL iMALI ELi MAŞALI YANITI

Ortaylı'ya Engin Ardıç bugün köşesinden "Eli Maşalı" başlıklı bir yazı ile yanıt verdi. Eşcinsel iması ve argo bir dille yazılmış olan yazısında Ardıç şunları kaydetti:

"ilber Ortaylı, sağolsun, bana cevap vermiş. Hakkımda söyledikleri aynen şöyle:

"Bir tane herif var, eski solcu, alkolik, geri zekâlı... O da konuşuyor... Git başka tarih kitabı oku hayvan... Baban seni Fransız okuluna yollamış, lisan biliyorum diyorsun, git başka dilde oku..."

Kendisini mahkemeye verip parasını almayacağım, korkmasın. Böyle bir saldırıya karşı savunma yapmayı bile zül sayarım.

Fakat şaştım. Ben onu hep hanımefendi sanatçı olarak bilirdim, cadaloz bir mahalle karısı düzeyine inmiş.

Ayıp olmuyor mu kız abla?

yenir yutulur ayar değildir. muhteremler..

http://www.medyaradar.com...&utm_campaign=f5haber
    10 -10 ... atechso
  2. 2.
    (bkz: olmamış)
    5 -1 ... yasusbi
  3. 3.
    engin yine sıçmış; bokunu da gazeteye basmışlar.

engin ardıçın ilber ortaylı ya verdiği tarihi ayar
    18 -3 ... recruit
  4. 4.
    engin abinin bir çok ayarlarından sadece biri. engin abiye fazla bulaşmayacaksınız beyler. o tam bir kültür dağı ama yeri geldiğinde de acayip laf sokmayı bilir her türlü argoyu kullanaraktan.
    2 -15 ... snowman in the sun
  5. 5.
    normal insanlar için küçük, şakirtler için büyük bir adımdır.
    14 ... teflon
  6. 6.
    ayar filan değil, engin ardıç'ın lağıma benzer ağzının saçtığı pisliktir. kendisine boşuna "hayvan engin" dememişler ta lise zamanlarında... ne mal olacağı o zamandan belliymiş.
    11 ... rumeli71
  7. 7.
    sadece ergenlerin ayar olarak değerlendireceği yanıt.
    7 ... cyranox
  8. 8.
    kız abla nedir lan ilberin dediği gibi gerizekalı gel beni de ver mahkemeye *
    6 ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
  9. 9.
    adamlar yaşlandıkça daha çok zıvanadan çıkıyorlar lan. bir an önce ölselerde vatan millet kurtulsa. artık bilim falan yaptıkları yok. faydasızlar.
    1 -1 ... gri sehrin adami
  10. 10.
    Engin ardıç ilber ortaylıyı mahkemeye vermese de ilber ortaylının engin ardıçı mahkemeye vereceği tarihi ayardır. Ayar mı dedim ben? Böyle cinsel yönelimlerle dalga geçerek ayar vermiş olamaz bu insanlar, aksine kendisini düşürür. Kız abla nedir ya?
    4 ... mavigozlukadin