1. 1.
  Eskiden kurum kurum dolaşıp engelli olduğunu ispat etmeye çalışan vatandaşlarımız Ak Parti sayesinde bu dertlerinden kurtuldular. Artık engelli maaşının önünde ki engeller kalktı. Maaşlar zamlandı ve artık engelli maaşı alan vatandaşlarımızın sayısı eskiye göre 2 kat arttı
  -2 ... hahahades
 2. 2.
  Engelli maaşının kesilip tekrardan icra yoluyla alınmasından dolayı bircok vatandaş mağdurdur. Hükümetin bu konuda bir düzenleme yaparak af getirmesi engelli vatandaşlarımızı çok rahatlatacaktır.
  2 ... ruh emici
 3. 3.
  kabul etmek gerekir ki yetersizdir. ama yine kabul etmek gerekir ki ak parti iktidarı şu haline getirdi. bütün engellilere yardım verdi, ve şartlarının düzeltilmesi, aldıkları maaşın arttırılması için de ellerinden geleni yapıyorlar. gelişen yeni türkiyede, engelli vatandaşlarımızın bütün engellerini ortadan kaldıracaklar.
  ... strajedi ulan
 4. 4.
  Ak Parti iktidarı sayesinde engelli maaşları 2 kat artmıştır. Ak Parti vatandaşlarımızın önünde ki engelleri tek tek kaldırmaya devam ediyor
  1 ... kalem0101
 5. 5.
  çok az o para be reis dedirten. indirsene çocuklara biraz daha. maşallah.
  ... yasusbi
 6. 6.
  söylenenler gerçek mi diye birkaç engelli tanıdığıma uğrayıp sordum, maaşlarınız nasıl, devlet size destek veriyor mu diye?

  sözleri netti; "allah ak partiden razı olsun..."

  eskiden kimse yüzlerine bakmıyormuş, engelli olduklarını bile ıspatlayamıyorlarmış. şimdi hepsi maaş alıyor, hizmet görüyor.
  -1 ... seyyi betu hz
 7. 7.
  akparti gençlik kolları çalışıyor emir büyük yerden.

  engellilere verilen maaştır.
  ... gercekleracidir
 8. 8.
  iki engelli karfeşimden %100 engelli yatalak olana hiç bağlanmayan, %74 engelli plandan da "muhtaç olmadığı" gerekçesiyle kesilendir.
  ... barismanco
 9. 9.
  gezi ayaklanması sırasında 'benim kocam müftü' yalanını söyleyen chp'li teyzenin, iki engelli kardeşim var maaş bağlanmadı diye ifitra attığı maaştır. ya da bir yanlışlık var, düzeltilmesi ise yetkili kurumlarla görüşürlerse maaşları anında bağlanır. ak parti vaad etmez, yapar.
  ... seyyi betu hz
 10. 10.
  ak parti iktidarının oldukça iyileştirdği maaşlardır.
  ... hahahades