1. 1.
  engelli çocukları dövüp dalga geçen öğretmenler
  https://www.cnnturk.com/t...ler-hem-de-dalga-gectiler

  eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır, bunu yapanlar görevden uzaklaştırılıp güzel bir ceza verilmelidir. bunlar öğretmen olmuşlar fakat insan olamamışlar maalesef.
  11 ... hatake kakashi
 2. 2.
  Doğuş un dediği gibi "bunlar babadan oğula nesil herhalde, orospu çocukları, şimdi oraya gidip ana avrat camı çerçeveyi sikeceğim ama kötü örnek olmak istemiyorum".

  https://youtu.be/Hf1nt7bM3_Q
  7 ... bilgisayar delisi
 3. 3.
  Turkiyede ceza hukuku yetersiz. Cezalar ibretlik olmalı. Bu bi tarafı kalkan insan kılıklı mahluk sıfatlı yaratıklara adamakıllı bir ceza yok ki ibret olsun. Öte yanda binlerce öğretmen kadro beklesin. Hatta bazıları intihar etsin. Kimin umurunda?
  8 -1 ... gazeloglu
 4. 4.
  Ayaklarından asılıp kafadan headshot atılması gerekir eğer gerçekse.
  7 ... 1618 lll v x 7
 5. 5.
  ahlaksızlık, vicdansızlık örneği.
  4 ... nanautzin
 6. 6.
  Öğretmenliği falan geç, bunlar insan olamazlar.

  Çocuk dediğin zaten acizken, be insafsızlar engelli bir çocuğa nasıl dokunabildiniz?

  Ben ilahi adalet derim, sen karma dersin, öteki başka şey. Elbet ektiğini biçersin, zaman gelir hesap döner.

  Ama bunlar mesele değil, sizden zaten bu duyarlılığı beklemek tuhaf olur.

  Ama kendisini bile ifade edemeyen o güzelim yavrulara siz nasıl vurabiliyorsunuz ne olur biri anlatsın çünkü durdu beynim.

  Ben yazıyı okuduğum an ağladım, sen nasıl onu yaz(p)abildin!

  Merhamet yoksunuz arkadaşım, dinle ırkla falan alakası yok, sizin hamurunuz çiğ kalmış!

  Sizi şikayet edemiyor diye mi rahatsınız mesela? Meslekten uzaklaştırılmazsınız, her ay paranız cebe girer mis(!) Gibi diye mi?

  Sizi denetlemeyen şerefsizlerin de, sizi yetiştiremeyen ana babanın da, sorgusuz sualsiz her ay paranızı cebinize koyanızın da, o okulda olup şu duruma şahit olamayacak kadar bihaber olan çalışanların da, görüp susanın da, sizin de ...
  5 ... kiminfeykiyimki
 7. 7.
  Onur, şeref, haysiyet ve insanlık eksiktir bunlarda bunun gibileri alıp yok edeceksin vatandaşlıktan çıkarıcaksın insan mısınız lan siz ibneler.
  Edit:Birde öğretmenler hala görevlerine devam ediyormuş böyle insanlar engelli engelsiz farketmez geleceğin ruh hastalarını yetiştirir ancak ne eğitim vermesi ? Bunlar nasıl göreve devam edebilir abi ya ? Üçünü elime verseniz keşke sağlı sollu dayak nasıl atılıyor azını çoğunu bir gösterebilsem keşke.
  1 ... gezgincik
 8. 8.
  öyle şey olur mu ya öğretmenler kutsaldır, onlara ibadet etmeliyiz. şahsen ben yatsıdan sonra 8 rekat kılıyom onlara. 24 kasımda velilerle birleştik araba aldık. her okula 850 tane öğretmen atanmalı, maaşları 6 bin tl olmalı.

  sen kim köpeksin ki sorguluyorsun?
  2 ... esaret kabul edilemez
 9. 9.
  Ülkede herkes at koşturuyor. Engelliye bari saygınız olsun.
  2 ... black mirrors