bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    enflasyon rakamı hesaplanırken; soba, çalı süpürgesi, hamam ücreti, oto jantı, çivi gibi ürünler dikkate alınmaktadır.
    ... coincidental magic
  2. 2.
    pinpon topu. her akşam babaannemle oynarız karşılıklı. uluslararası turnuvaya hazırlıyorum babaannemi. o yüzden pinpon topu çok önemlidir; hem enflasyon için hem babaannem için.*
    1 ... redwinemania
  3. 3.
    (bkz: enflasyon sepeti) olarak bilinen ürünler toplulugu.ocak ayindaki düzenlemeye göre puding, klima, radyatör, ultrason ücreti, mp3 çalar, ADSL modem, iddaa bulunmaktadir..
    ... atan alir spor
  4. 4.
    dikenli tel, boru...
    1 ... cyranox
  5. 5.
    akla gelecek gelemiyecek her türlü ürünü içine alacak genişlikte ve seyyaliyette olan ürün yelpazesi. yaygın görüşün aksine son derece tutarlı sonuçlar çıkartan bir örneklem.
    1 ... mr.ram
  6. 6.
    koşum takımı, lüks lambası, nal mıhı, elektrikli tornavida olması muhtemel ürünlerdir.
    1 ... bedevix
  7. 7.
    musluk ve yat gibi kalemleri de içinde barındıran ürünlerdir.
    ... disco inferno
  8. 8.
    tencere kapağı, kırbaç, kürdan.
    1 ... carpediem55
  9. 9.
    türklerin %60 ı aptaldır. % 47 sinin aptallığı tescillidir. gözünün içine baka baka yalan konuşurlar, hala gidip o yalancıların kıçlarını yalarlar. davul tozu ne aq? geçen sene peynir 2 ytl idi, bu sene 4 ytl. ben bunu bilirim. yok %10 olmuş enflasyon da, ona göre de memura zam yapasiyelermiş. siyee lan derim ben bunlara. hatta daha da ileri gider, at yalani skim inanai derim. hala buna inanlar var biliyorum, onlarin da taaa, düşünceye saygı duyalım.
    1 ... mermer yedigim gunler oldu
  10. 10.
    rokfor peyniri, ananas, viski gibi urunlerdir.
    ... revolter00