bugün

haydan gelen huya gitmiştir.
eminim ki enes batur'u baya üzen olaydır.

bu ödül kategorisi saçma ve gereksiz. bunu herkes biliyor zaten.

ama bu genç adama ödülü verip daha sonra geri almak eminim ki onun gururunu kırmıştır.

en başta vermeyecektiniz amk.

edit: haberde yazılana göre enes batur'un ödülü videolarından birisindeki 'çocuk istismarı' yüzünden alınmış.

yine en başta ödülü veren hatalı. adamın içeriğine verdiniz ödülü. tepki gelince ödülü geri almaları da bir nevi ibneliktir. hiç taşşağınız yok mu amk?
--spoiler--
Altın Kelebek Ödülleri’nde Youtuber-Instagrammer kategorisi ödülü yer almış ve ilk ödül Enes Batur’a verilmişti!

44. Pantene Altın Kelebek ödülleri geçtiğimiz günlerde sahiplerini bulmuştu. Bu yıl Youtuber-Instagramer kategorisi Altın Kelebek ödülleri arasında yer almış ve ilk ödül Enes Batur’a verilmişti.

Ödül töreninden sonra Enes Batur’un seslendirip yayınladığı videoda çocuk istismarı görüntüleri kamuoyunda ve Hürriyet dünyasında büyük tepkiye neden oldu.

Enes Batur’un sorumsuz yayını Hürriyet okurları, sivil toplum kuruluşları ve Altın Kelebek jürisi tarafından kabul edilemez bulundu. Altın Kelebek jürisi, Hürriyet ilkelerini ve gelen tepkileri dikkate alarak yaptığı değerlendirme sonucu Enes Batur’a verilen ödülü iptal etti.
--spoiler--
Ahahahahhaha oofff yeni yila guzel gircez sonunda.
Ulan ben olsam sittin sene vermezdim. Yani öncesinde bir imza bir zorunluluk vs yoksa çamur yapardım. O kadar çirkinleşirdim ki o kategori var olmaya devam ederdi.
altın kelebek gibi sikimsonik bir organizasyonun sikimsonik bir kararı. en iyi youtuber, en iyi instagrammer da verilir. en iyisi de seçenekler arasında enes batur'dur tamam. fakat altın kelebek nedir? bu ödülün taşşağı nedir? verilse ne olur geri alınsa ne olur? aynı şey altın portakal ve altın koza için de geçerli. kaçınız en son altın koza veya altın portakal alan filmi biliyor? türkiye'de verilen hiçbir ödülün uluslararası standartlarda değeri yoktur. yurt içinde ego kasmaya yarar o kadar.
Gebber cocuk diye siddeti cocuklra normallestiren oyun oyna sonrada odul alindi diye uzul siktir lo.
geri alacaklarına gazeteye altın kelebek hükümsüzdür diye ilan verseler daha iyi olurmuş sanki dediğim durum. Hahahahahhahaha