bugün

en az 3-4 kez izlediğim film.
Flash TV oyunculuğu fragman.
Casting'inde çukur dizisi kadrosundan ciddi anlamda yararlanılan bir film.
IMDb si hayli yüksek film. Haydi izleyelim.
An itibariyle Show tvde yayınlanan film. Tüm kardeşlerimi Enes abinin filmini izlemeye davet ediyorum. Evet.
enes batur'u hiçbir zaman sevmedim sevmeyeceğimde. sosyal medya fenomenliği ne yazık ki ülkemizde çok saçma yerlere gelmiştir. gelmeyede devam edecektir. gişeniz olmasın.
Çok harika evet. Fragmanını bile izlemedim.

(bkz: swh)
Bayıldım..

Grinin 50 tonu tadında..

Efekler harika..
Her sinema severin izlemesi gereken bir film..

@@@Filme ilk başlarken nasıl bittiğini anlamadım@@ antony hopkins.
güzel film. evet.
400 bin kişinin izlediği 6 milyon hasılat yapan çöp.

Ulan millet ne paralar kazanıyor biz elin ağzının kokusunu çekiyoruz para kazancaz diye.
6 milyon lira bütçeli filmi 270bin kişi izlemiş. toplam hasılat 4 milyon lira. şuan 2 milyon zararda olan film. neftlixte de umduklarını bulamazlarsa film zarar etmiş olacak.
Sinemayı sanat kategorisinden çıkarmak gerekiyor. Sinemanın bir estetiği bir ağırlığı vardı. Oldukça hafifledi. 100 takipçisi olan film çekiyor.
6-10 yaş arasının minecraft devletinde gerçek kahramanı olabilir belki evet.
bugün izlediğim müthiş film. ülkenin böyle yetenekli insanlara ihtiyacı var evet.
enes batur: gerçek kahraman filminde hangi ünlü isimler oynayacak?

çekimleri 6 nisan’da tamamlanan ve 31 mayıs’ta vizyona girecek olan enes batur:gerçek kahraman filminin oyuncuları sosyal medyada oldukça merak ediliyor. peki enes batur’un 2.filminde hangi oyuncular ve youtuberlar oynayacak?
enes batur gerçek kahraman oyuncuları ve kadrosu
google üzerinde bir çok kişi tarafından aranan enes batur gerçek kahraman oyuncu kadrosu ve oyuncuları hakkında bir çok bilgi yer alıyor. bizde sizler için derledik, dilerseniz biraz yakından göz atalım.

doğa can anafarta – yönetmen
enes batur
damla aslanalp
kanbolat görkem aslan
altan erkekli
ömer başdoğan
buket dereoğlu
atilla pekdemir
seyithan özdemir
nalet bebe
rızacan durmuş
bilal hancı
atakan özyurt
fatih yasin
murat sungurtekin
ruhi çenet
fırat sobutay
turgut ekim
alper rende
burak güngör
şeyda erdoğan
baturay anar
resul doğan
berk muhammet sezgin
halil söyletmez
marul kafa
berk coşkun
sude çınar
kaya giray
veysel zaloğlu
buse plan
röpörtaj adam
reynmen
görsel
yine yeni bir kanser geliyor. enes fanboyları onun filmine bile tapacak hale gelmişler ki 1. filminde rekor kırmıştı.

(bkz: aynı bok)
gerçek bir kahramanlık öyküsü izleyeceğimiz film.
Ülkemizde hızla süren kalitesiz film silsilesinden sonra Cumali Ceber faciasından sonra listeye tekrar baş koyan Enes Batur Faciası’dır.
recep ivedik serilerini bir başyapıt gibi gösterecek kadar rezil bir film olacaktır.
yerli ve milli kahraman. *
gelişmiş ülkelerde de, popüler olan insanların filmleri ve kitapları çıkıyor. bizde bu kadar göze batmasının sebebi, değerli işler yapanların çok çok çok çok geri planda kalmalarıdır.
ulan sanki diğer türk filmleri efsaneymiş gibi insanlar yutubur filmlerini eleştiriliyor. bana bir tane kaliteli, yabancılardan arak senaryosu olmayan bir türk film gösterin. yönetmenliği boynuna fular takmak zanneden kekolar yüzüne adam gibi bir tane bile film yapılamadı şu ülkede. bırak dünya sinemasını daha yeşilçam filmlerinin kalitesine bile ulaşılamıyor yeni türk filmleri. hele birde sanki sanat eseri yapmış gibi havalara bürünen adamlar sinema sahipleriyle patlamış mısır kavgası yapıyorlar.

halbuki o kadar kaliteli oyuncular, seslendirme sanatçıları, film çekimi için bir sürü mekan var şu ülkede. babadan oğula yönetmenlik mi olur be kardeşim? ne bu baba mesleği mi? sanarsın babası demirci ustası. yeteneğin yoksa yapma işte. türkiyede her şey olunuyor ama bir rezil olunmuyor.

tanım, diğer türk filmleri gibi buda bok gibi bir film olacak.
Enes Batur'u hiçbir zaman sevmedim sevmeyeceğimde.Sosyal medya fenomenliği ne yazık ki ülkemizde çok saçma yerlere gelmiştir.Gelmeyede devam edecektir.Gişeniz olmasın..