bugün

en çirkinin özgüveni fırlamış kızlardır.*
bıyık hiç bu kadar rağbet görmedi.
şimdi onlarada kız demek göz ister nizam ister hacı,bildiğiniz üzere bende meslek lisesi mezunuyum(nerden bilceksiniz ama cümleye böyle başlamakda ayrı hava katıyor bozma işte)her neyse bizim sınıftada bunlardan 2 adet bulunuyordu bir tanesi bildiğin sakallıydı biladerim senin benim gibi sakalı çıkıyodu her gün okula traş olup geldiği konusunda hala şüphelerim var her neyse bir gün kimya dersindeyiz bu arkadaşın genç ergen isyanı tuttu ve ne dediğini anlamadığımız bir şekil böğürme ile sınıftan çıktı bunun yanında bir adet de iyi aile kızı denilen modelden vardı oda arkadaşını yalnız bırakmak istemedi ve peşinden çıktı ve onun ardından pek sevgili kimya hocamız yıllar yılı unutmayacağımız o sözü söyledi "hep bu sakallı cıkarıyor bu kızı yoldan".

edit:yazım hataLARI
4 yıllık lise hayatım boyunca hergün istemedende olsa karşılaştığım kızlardır. erkeklerden hiçbir farkı yoktur bazılarının. okul bahçesinde sigara içerler, ana avrat küfür ederler, erkeklerle çok samimidirler, haraç isterler, okulun öğle aralarında kavgaya giderler, bıçak bile taşıyanını gördüm. bazı kızlar vardır ki aynı avril lavigne. ulan bunun ne işi var burada dersiniz. tenefüste, diğer liselerde yüzüne bakılmayacak kızların peşinden 15-20 kişi koşturabilir ve kızın haliyle götünün kalkması sağlanır. yüz verilmemesi gereken tiplerdir. hatta sadece yüz değil bu tiplere hiçbir şey verilmemelidir.*
genelleme yapmak gibi olmasın ama çoğu varoş kültüründen gelme insanlardır. bunu kötü anlamda söylemiyorum, ancak bu açıdan bir çeşitliliğin sınırlı olduğu ortam bu arkadaşları sosyokültürel yönden daha da içe kapatıyor. bu nedenle dar bakışlı ve entelektüel zevkleri olmayan insanlar yetişiyor maalesef.
(bkz: koyunun olmadığı yerde keçi abdurrahman çelebidir)
Erkeklerin arasında kala kala erkeksi hormonları gelişmiş olan kızdır.