bugün

başında iddaa ve knight online muhabbetleri olan konudan uzak olunca hiç ama hiç ilgi çekmeyen muhabbet türü
Akraba muhabbetleri (senin emicenin dayisinin yigeni varya benim kuzen o gibisinden)
net te asl gibi daha dogrusu tanisma fasli olan muhabbetler.

X Slm nbr
y iyiyim senden nbr
x bende iyi ne olsun
y nerden
x surdan sen nerden
y burdan okuyormusun
x evet asl? ...
okulda ve okul dışında sürekli birlikte vakit geçirdiğiniz arkadaş ötesi kişiyle bir de akşam eve gelince msn de muhabbet etmeye çalışmak sıkar bazen insan olanı...zira bir yerden sonra açılan her muhabbetin akibeti geyiğe dönüşmek olmaya başlar...işte böyle zamanlarda yapılacak en iyi şey msn i kapatıp arkadaşınla buluşup muhabbeti yüzyüze devam ettirmektir....
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: görecelilik)
kiz arkadasinizla yaptiginiz eski sevgilli muhabbetleridir.bu muhabetin kavgayla sonuclanmasi buyuk bir ihtimaldir.karsilikli anlatilanlar taraflardan ikisini de kiskanclik krizine sokabillir *
askerlik muhabbeti.
futbol muhabbetidir. artık gına gelmiştir.
kız muhabbeti,o onla çıkıyormuş, şu şununla çıkıyormuş gibi.
hava muhabbeti.
soğuyacakmış gene.
devamlı ders konuşulan muhabbetlerdir.
abazanların açtığı başlıklar.
samimi olmadığın kızlarla konuşulan muhabbetlerin hepsi.
(bkz: abi seviyorsan git konuş bence)
püskevit muhabbetidir.
din muhabbetidir.
suphesiz ki para muhbetidir.
ayda sukadar kazaniyorum, sukadar borcum var, sunu alayim dedim baktim onu alacagima uzerine biraz daha koyar bunu alirim, hatuna dogum gununde bi hediye aldim bi dunya para verdim ama deydi be on numara hediye oldu.
kadinlarin alisveris muhabetine hic girmiyorum bile. para muhabbeti kadar sikicidir kadinlarin alisveris muhabbeti.
edit: baslik basima...
misafirlik muhabbetlerinin ilk 10 dklık kısmı.
(bkz: futbol muhabbeti)

eksileyenlerin de olacağını tahmin edebiliyorum ancak izliyorsunuz, üzerine bir de saatlerce yorumluyorsunuz, çok ilginç bir durum da yokken ortada.
en yakın arkadaşın yaptığı sevgili muhabbetidir. her bir haltını anlatır ilişkilerinin sıkar sıkar sıkar.
ha bir de fenerbahçe muhabbetleri vardır ki...
insanların sürekli kendilerinden bahsetmesi bir süreden sonra sıkar.
- havalar da düzelmedi yeaaa ...

ile başlayan her muhabbet.
arkadaş ortamında ki kıskançlıklar, hoşlanılan kıza daha açılmadan kızı kıskanma durumları.. vs vs..
siyasetle ilgili her muhabbet. çünkü anlamsızdır. herkes kendi düşüncesinden emindir. kavgayı kaybetmek istemez. sesler yükselir suratlar değişir. ortam buz gibi olur.ıyyyy.
evde ailenin her akşam yaptığı muhabbet;

''bu akşam şu dizi var aman nasıl bitmişti geçen hafta...'' vs. vs.