bugün

sevgiliniz şehir dışında olduğu içindir bir süredir görüşemiyorsunuzdur ve özleminizi gidermek için her gün telefon açmaktasınızdır ve telefonda bir an önce dönmesini onu çok özlediğinizi söylersiniz, sevgiliniz de önce "gerçekten çok özledin mi beni" der siz "çooook" deyince "en çok neyimi özledin" diye ikinci bir soru sorar. siz de sevgilinizin en çok nesini özlemişseniz söyler ve bir an önce ona kavuşmak için dua edersiniz.
-özgürlükçü ruhunu ve dogmatik ikilemlerden uzak içsel dönüşümünü özledim sevgilim..( ekşici , siktir git yalancı sanki içsel dönüşümle sevişecek amk tamam sakinim. )

-gözlerine doya doya bakmayı ve sarılmayı özledimm (uludağ sözlükçü, en normaliyiz bence )

-bilemiyorum düşünmem lazım. emin değilim pakizesu. (itü cü - çok soğuk bi ortam abi , evet ismiyle hitap ediyo dümbük . )

-türbanının çevrelediği güzel çehrene uzun uzun bakabilmeyi özledim .. (ihl sözlükçü, birazdan hatim indirirler , sevaplar şelale )

-am göt meme ! (inci sözlükçü , açık sözlü )

benim eyyorlamam bu gadar. hade hayırlı işler..
+en çok neyimi özledin?
- Valla böyle komple özledim. *
gülüşünü.
görüşülmeyen zamanın uzunluğuna bağlı olan değişen cevap.
(bkz: neremi neremi)* *
kafasında beklediği bir cevap olan sevgilidir.
beklediğini söylemedikten sonra, ne söyleseniz boş.
bir çok erkek tarafından yalan söylenerek cevap verilen bir soru kalıbıdır.
(bkz: kadın pedi ve bebek maması)
yalan bir takım ifadelerle yanıt verilecek olan sevgilidir.

* saçının dalgalanmasını gözünün rengini, yanaklarının alını...
* bakışının derinliğini, teninin yumuşaklığını, anlamlı anlamlı konuşmalarını...
* içten gülümsemeni, kulağıma söylediğin sevgi sözcüklerini...

yanıtı şu şekilde olması gereken sevgilidir:

(bkz: hadi lan yavşak) * *
eski bi arkadaşımın dediğine göre bu konuda kız tarafı sarılmayı falan dermiş.

erkek tarafı da yalan söylemeyi beceremeyen taraf. açık sözlü olanları ise öpmeyi dermiş. ne duygusal lan. sevgilisiyle az önce ayrılmış arkadaşım var yanımda . şimdiden özledim dedi. evet.
bu durumlarda ne derseniz deyin eksik kalır.
kulağını özledim, tamam tamam kulak memeni özledim, off tamam memelerini özledim.
regio genitalisini cevabıyla çökecek sevgilidir.
-o gözlerindeki masum ve aşk dolu bakışını.
-teninin mis gibi kokusunu.
seksi muhabbetlerin tetikleyen sevgilidir. cevabını bildiği sorular soruyordur, sorsundur, nitekim bu tarz yaklaşımlar ateşi körükler, ocaktaki suyu ısıtır, üzerine çay bile demler. devam etsin ve sorsun. ne olur sorsun.

(bkz: güzel bi hareketlenme oldu bende)
konuşmanın suyunun ısınmaya başladığının göstergesidir.
(bkz: hava da ne sıcak oldu değil mi)
sevgili tarla mı la dönüm dönüm mü özleyecez cevabını alacak sevgilidir.
gözlerin cevabıyla mest edilecek sevgilidir.

özellikle kız ise bu cevapla birlikte boşalıyo bildiğin. mal lan bu kızlar.
koltuk altındaki kılları denildipi zaman oratya çıkacak dumuma katlana bilendir.
- en çok neyimi özledin hayatım...
+ hayır..
- evet evet, neyimi özledin..
+ ya birtanem neden böyle yapıyorsun. sen olmadan neyin neyini özleyeyim ben? herkes ney çalabiliyor mu?!
- en çok neyimi özledin haldun?
+ en çok susmanı özledim bebeğim.
+en çok neyimi özledin...
-şuan toplantıdayım ,çıkınca seni arayacağım (tabi toplantı biter saatler geçer.hala özlendiğini bilmek isteyen mal mal bekler.)
+aşkım nasılsın? dün bir soru sormuştum.özlemedin mi beni yoksa?
-aşkım işim başımdan aşkın unutmuşum inan,özlemem mi herşeyini özledim.
der..ve (o esnada yanında başka bir hatun vardır.özlendiğini düşünenden umarsızca sevinir)
yazık lann...!!!
adam olmak varken, neden yalan söylenir?
kendini tatmin etmek isteyen egoist sevgili türüdür.
şımartılmak istenen sevgilidir. hatun kişiyse risk almaktadır.