bugün

cevap olarak gözlerini, saçlarını vs bekleyen duygusal sevgilidir. büyük olasılıkla kızdır ve cevabın aslında çok farklı şeyler olduğunu bilmemektedir.
cevabı kendi de çok iyi bilmektedir fakat kız ve erkeğin aynı anda salağa yatması kız için ayrı bir hazdır.
(bkz: neremi neremi)
(bkz: ego tatmini)
onun aklından ne geçiyorsa o an onu söylemeniz gerekir aksi halde surat iki karış iki hafta dolaşabilecek potansiyele sahip sevgilidir. * *
''ne yani şimdi üstünlük teorilerine göre hareket edip üstün olduğun alanda uzmanlaşarak başkalarına bunu mu pazarlayacaksın.'' diye cevap veresim gelmiştir afedersin.
şımartıklmaktan hoşlanan sevgilidir.
Şuranı buranı diyince şımaracaktır.

- En çok neyimi seviyosun sevgilim
+ Hımını
- Hımımı mı o ne ya
+ Çıktım incir ağacını yedim hımını mımını hesabı
- Hayvansın rıza.
Ya da
+ En çok neyimi seviyorsun sevgilim.
- Hani böyle iki tane oyy yerim ne güzel
+ Hadi ordan sapık sende
- Gözlerin diyecektim aaa

Erkeğe sorulmayacak sorudur. Cevap sorudan çok daha sikko gelecektir.
ayda bir tekrarlanan bunaltma amaçlı rutin kız sorusudur.
"memeni" cevabını alırsa ağlayacak sevgilidir.
erkek bu ciğerim zekanı seviyor dahi olsa sıralama yapıldığında iş memene bağlanacak.
meme yani önemsiz değil ki meme. * * *

edit: yalnız kadın olarak ele almış gibi görünsem de, erkekler meme cevabını alırsa daha çok ağlar lan!
geri zekanı diye cavaplanabilir.
(bkz: nere mi nere mi)
(bkz: işte buranı)
haftalık rutin olarak 2 veya daha fazla kez sorulması olası ve sorulduğunda içinizden "yine mi ulan?" dediğiniz ve yüzünüzde yapay bir gülümseme oluşmasından sonra saçlardan başlayıp ayak tırnağına kadar saydığınız halde "ama ben güzel değilim ki! " cevabını alıp, o içinizdeki sesin bu sefer hay ananı... diye devam etmesine neden olan soru.
karşısındaki erkeğin duygusuzluğundan depresyona girmiş dişi bünyenin, romantizm adına son çırpınışlarını simgeleyen bir cümledir... aslında bilinci yerindeyken bu tür soru cümleleriyle işi olmayan kişilik sahibi kızlar, aklı kısıtlı şeylere çalışan bir erkekle karşılaşınca direncini belli bir noktadan sonra kaybeder... duygu yoğunluğu içeren birkaç kelime dıyabilmek adına 0-6 yaş grubu tavırlar takınarak bu ve benzeri sorular sormak zorunda kalırlar..
kafası karışmış şizofren sevgilidir. ilişkide hep bir boşluk olduğunu düşünür ve sevgilinin sevgisinin azaldığı ve sadece lokal bölge sevgisine dönüştüğünü düşünür ve sık sık bu sorularla karşısındakinin kafasını karıştırır. akbinde ise kurbana zehrini "bak grdün mü ahmet artık beni daha az seviyorsun" şeklinde çemkirerek kurbanın aklını alır.
"bugün kavga çıkartıcam da havadan sudan, haberin olsun" un bilinçaltında şekillenip, dile gelmesiyle oluşan sorunun sahibidir.
erkek açık sözlü ise ilişki bitebilir verilen cevapla.

*en çok neremi seviyosun rıza?
-valla popişin beni bitiriyo meltem. sonra göğüslerin var ya uf. dik dik füze gibiler. sonra dudakların müthiç. aynı anceline culi gibi he. dolgun dolgun. bi yer daha var ama malesef orayı daha göremedim. göstertmiyon bi türlü meltem.

*hayvansın rıza

-hayvanım ya ama senin hayvanım götüne gurbaan olduğum.
kafası karışmış şizofren sevgilidir. ilişkide hep bir boşluk olduğunu düşünür. sevgilinin sevgisinin azaldığı ve sadece lokal bölge sevgisine dönüştüğünü düşünür. sık sık bu sorularla karşısındakinin kafasını karıştırır. akbinde ise kurbana zehrini "bak gördün mü ahmet artık beni daha az seviyorsun" şeklinde çemkirerek kurbanın aklını alır. ve genelde bunu isteyipde aldıramadığı o zaradaki etek için kullanır.