bugün

başlıkta bir tuhaflık var farkındayım. ama neyse, anlatmak istenileni anlayacağını anlayaraktan anlayışı açık ak alınlılara tanımımı yapayım: parti içinde en atılgan, halkın güvenini kazanmış isim olarak muharrem ince'nin başkanlığa diğer isimlerden daha çok yakışmasıdır.
bence chp başkanlığı muharrem ince'nin kendine yakışanı giymesidir. ya da böyle bir şeydi tam uyduramadım. uymadı havasına gel otur kafasına. üüüfff ilkokul 2'ye döndü. zaten tüm bu olanlar ilkokul 2 olayları değil mi allasen?
kemal kılıçdaroğlu için iyi bir yardımcı olabilir ama en çok yakışan kişi değerlendirmesi biraz abartılı doğrusu.. bölünerek çoğalmaktan vazgeçilmeli ve baykal sonrası güçlü bir chp için birlik olunmalı görüşündeyim. sayın kılıçdaroğlu varken diğer isimleri saymak gereksiz*.
doğru olan bir önermedir. çünkü kemal kılıçdaroğlu ile muharrem inceyi kıyaslarsak, muharrem incenin insanlara hitap şekli kemal kılıçdaroğluna göre çok daha iyidir. ve son günlerde mecliste kemal kılıçdaroğlunu aratmayan belgeleri bulan bu kişinin chp genel başkanlığına gelmesi iyi olur. ayrıca rte nin de hitap yeteneğini kullandığı aşikar. zaten oyu bu yüzden alıyorlar ya.
(bkz: muharrem ince)
(bkz: chp)
kemal kılıçdaroğlu başkanlıkla uğraşmamalı eylem adamlığına devam etmelidir.
benim tanıdığım muharrem ince'yi fikri yönden hoplattırırlar. bu adamın yapabileceği en iyi iş, forward mail toplamaktır. tam taraf ve samanyoluhaber için ideal bir kurban olur.
Kemal Kılıçdaroğlu şu anda muhalifseniz tek alternatif benim, hadi oylar bana siyaseti yürütüyor. Kendisi maalesef bir lider değil, lider vasıflarının bir tanesine bile sahip değil. Bu nedenle hiçbir zaman kazanamıyor.

Ama yine de ülkenin ölüm kalım kararı vereceği bu seçimde Muharrem Ince de doğru yapmıyor.

Yok mu yeni nesil, kafası çalışan birileri bu ülkede insan merak ediyor. Dönüyor dolaşıyor aynı kişiler ortalıkta geziniyor.
partisini satıp başka parti kuranı niye chp ye başkan yapsınlar?
Partisini satmak mı?.

Terör sevici HDP'yi desteklemek istemeyen adamı attılar partiden.

Parti kurmakla iyi yapmış.
güncel Önemli Başlıklar