bugün

oyumu erector'a verdiğim anket.

ama başta erector dayı olmak üzere when i was a child, merveyitavla gibi yazarlar hala sözlükte mi?

nicklerini görünce fark ettim. ya yazdıklarına denk gelmiyorum, ya onlar da gittiler çok uzaklara.. *
şıklarda yok.
ordalığı çoh garışdırdılar erector'a verecem gene.
aah aah öyle merak ediyorum ki kafamda onu tezahür etmekten mütevellit bütün günüm gülümseyerek dolanıyorum..

ah be muğdeşem insan keşke açık oylasan da merakımı gidersen..

aah ah..
tengir budun diyorum.
o muhteşem bacakların bir açıklaması olmalı.

beni merak edeni de merak etmedim değil**
Silkimde olmayan sözlük yazarlarıdır.
Liste güzel yapılmış gerçekten okunan takip eden takip edilen heyecanlı inatçı kavgacı barışçıl çörek otu tadında yazarlar var...

Ama 2 si olmamış rencide etmicem

Bir tanesi sırf yazmak için başlık ile ilgili aynı entryleri girip bazende heyecandan iki iki girip görüntü kirliliği yapan bir yazar..

Bir taneside trolll ikisi dışında sözlüğü kurtarma timi kuralım deseler zaten kalanların adı geçer...

Son sözlük bükücüler olarak ..

Not liste fena değil çalışılmış belli.

2 trolü acil çıkart ama oy moy çıkmaz ...
Listeye baktım alayı çöp.
sözlükteki yazarları merak edecek kadar sığ ve cahil olanların katılacağı ankettir.
(bkz: ergen aklı)
buradaki yazarların hiçbiri değil ya çok üzücü, oy veremedim.

herkese merakında başarılar.
Oyumu mel gibson reise verdim.:)
trolllerin efendisi, ilk troll hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam.
Allah affetsin kendi kendime oy verdim.
yarak kürek bir ankettir. daha başlığa tıklamadan, kimin başlığı açtığını tahmin ettim zira başka hiçbir yazar bu kadar gereksiz işlerle uğraşmaz.
Loveneverdies

Uzun süredir görüşemedik kendisiyle. Nerde ne yapar çok merak ediyorum. inşallah iyidir. Bu şanssızlıkla fazla uzaklaşmış olamaz zaten.
Hepinizi tanıyorum. Henüz sözlüğe giriş yapmayandır.
BiR ANKEt.
Beni merak eden 14 kişi ciddi mi?
Lemniscate34 kim bilir nerede ne yapıyordur şimdi.
içinde ifşacı ve kişisel yaşamın gizliliğini ihlal eden ve hala sözlükten uçurulmamış yazarlar bulunan anket.
Rezil insanlar hoş ne kadar insan denilebilir bu yaratıklara bilmiyorum. Canım kendinize yapılınca çok mu koydu kıyamam.
çok merak edilenler, bir şekilde merakımızı gideriyor dedirten yazarlardır.
Beni unutmuşlar üzüldüm. Gerçi beni kim neden merak etsin.
http://www.youtube.com/watch?v=x9fxjKzCpME
Essy’i merak etmeyin. Ben silik yemeden önce turşu ile gündem yapıyordu, yok nasıl iyi bir ev kızı olduğundan yana entryleri vardı. Bir gittim geldim sosyetikleşmiş

--spoiler--
Nişanlısının hali vakti yerindeymiş.
--spoiler--