bugün

mühendislik fakültelerinde bilgisayar ve endüstri mühendisligi fakültelerinde yogunlasir bu kizlar..
hiç bir bölüm arkeoloji ve sosyolojiyi yakalayamaz bu konuda. aslında genel olarak edebiyat fakülteleri hep böyle. orda gördüğünüz erkeklerde mühendislikten gelme.
tabi ki eğitim fakültesidir.
egiitim ve fen edebiyat fakultesi.
Ankara universitesi- dil tarih cografya fakultesi. dil siniflarinda kiz fazla olunca dil fakultesinde de oluyo haliyle.
(bkz: kocaeli üniversitesi iletişim fakültesi)
EBELiK BÖLÜMÜDÜR AMA ORADA DA ERKEK YOK ZATEN. SONRA HEMŞiRELiK BÖLÜMÜ AMA BEN ORADA OLMAMA RAĞMEN HALA SEVGiLiM YOK.
Gemi inşaatı Mühendisliği. bkz: kişi başı 0.75 gr bıyıklı kız.
eğitim fakültesi, güzel sanatlar fakültesi.

edit: eğitim fakültesi'nden selamlar. *

edit2: evet, sağlık meslek yüksekokulu'nu unutmuşum.
Sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu hep kız. Sınıf 50 kişi 5 erkek var.
Çevre ve gıda mühendisliği fakültesi de olabilir.
Mühendislik harici hepsi sanırım.
iibf. tartışmasız.
Güzel sanatlar.
eğitim fakültesi.
sözlükçü tüfek omuzda yaşayan gençlerceneredeyse bir çeşit kerane muamelesi gören fakülte.

adamlar dişi sinek görmemiş hayatında, bi de mahalle baskısı var tabii, böyle fakülte makülte duyunca...di mi...allahallah nidalarıyla...aslında anlayış da göstermek lazım tabii..
Ucak govde motordur.2 uzun sacli erkeğe 5 kısa saçlı erkek düşüyor.
ilahiyat fakültesi. kızları da hiç öyle dışarıdan göründüğü gibi değildir. home party'lerde neler neler dönüyordu anlatamam. okul bittikten sonra cinsellikten soğumuştum artık o derece.
iibf bence.
Zinhar Mühendislik değil bundan nickimin dskk olduğu kadar eminim.
Edebiyat, okul öncesi, hemşirelik.
Okul öncesi fakültesi neresi bilmem ama eğitim Fakültesini deneyin derim.
Sınıf Öğretmenliği de hiç fena değil. Ama el işleriyle ilgili teknik Öğretmenlikler varsa onlar da olabilir.
güncel Önemli Başlıklar