bugün

iddaa kuponunun yatmasına vesile olan futbolcudur. ya son golü o atmıştır ya da hiç bir gol atamayıp kuponu yırtmanıza vesile olmuştur.
(bkz: henry bienvenu)dür. onun sayesinde çok yaratıcı küfürler öğrenmişimdir.
şu aralar hamit altıntop bayrağı taşıyor.
burak yılmaz.
henri bienvenüdür abi. güiza'dan daha çok kayacağım bi eleman olacağı aklıma gelmezdi...
kesinlikle adebayor.
(bkz: sabri sarıoğlu) ayrıca (bkz: lugano) ve (bkz: Volkan demirel)
izleyici çileden çıkaran futbolcudur.böyle futbolcular genelde futbol zekasından yoksundur. (bkz: sabri sarıoğlu,ibrahim üzülmez,ümit özat,baki mercimek,guiza).
(bkz: alpay)

adam küfrü yedi de yedi yaa.
(bkz: emre bölezoğlu) *
tayfur havutçu
yasin sülün
fevzi tuncay
erman güraçar
hakan arıkan
ibrahim üzülmez
gökhan zan
serdar özkan
filip holosko
mathias delgado.

bir de beşiktaşlı olmama rağmen futbol keyfi denen şeyin ağzına sıçtıkları için;
sabri sarıoğlu
barış özbek
servet çetin
deniz barış
selçuk şahin
daniel guiza.
(bkz: amisulashvili)
(bkz: cafer)**
ölümüne guiza*. *
peter crouch.*
gyan asamoah
(bkz: daniel guiza)
ben bile atsin istiyorum biraz* atamadikça sövüyorum mala*
(bkz: luis suarez)
küfretmekten dilimde çıban çıktığı Allah'ın Belası gerzek topçu (bkz: Emrah Guiza)
(bkz: ayhan akman)
(bkz: emre belözoğlu)
sabrisiz düğün olmaz.
(bkz: abdülkader keita)

adam küfredilmeyecek gibi değil. 1 sezon boyunca ekmeğinden ettiği, hakkını gaspettiği herkes için defalarca küfrettim. fenerbahçe maçında kafasına gelmeyen madde için kendini yere atması, trabzon'da alakasız bir yere giden şişe için yine düşüp kıvranması, kayseri'de elektrik verilmiş gibi faul olmayan pozisyonda çimlerle kucaklaşması, inönü'de ibrahim üzülmez'in kendisini yaptığı faulün intikamını aynı maç içinde hakem görmeden dirsek atarak alması vb. bu hareketlerini dünya kupası gibi bir organizasyonda da sürdürmeye devam edince çileden çıktım. zaten maçı kaybetmişsin çok belli. dakika 87, skor 3-1'di yanılmıyorsam. kaka'nın üstüne üstüne gidip attı kendini ve öyle önemli bir futbolcuyu oyundan attırdı. bu adam için müslüman diyen gerçekten ebedi sarhoş.

(bkz: deniz barış)

o lanet olası suratını şükrü saraçoğlu tünelinde gördüğüm an 'aha göte geldik' sinyali veriyorum. adamın oynadığı hiçbir maçı arkaya yaslanarak izleyemedim. bir futbolcunun kapasitesi sınırlı olabilir tamam da, hiçbir maçta mı parlamaz kardeşim bu adam ? bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösteriyor, ayıp.

(bkz: marcio ferreira nobre)

oynadığı-oynayamadığı her beşiktaş maçında, 'bizi bu takıma gitmek için mi sattın, bari adam gibi top oynasaydın' diye serzenişte bulunmadan edemiyorum. fenerbahçe'ye devre arasında gelip yarım sezonda 18 golle başlamış bir futbolcu, şu anki takımında toplasan o kadar gol atmamıştır. alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.

(bkz: sabri sarıoğlu)

kendisine değil de, futbolcu olmasında emeği geçenlere sövüyorum genelde. ayrıca;
- berberini sikeyim sabri.

(bkz: cristiano ronaldo)

pes'te kötü oynadığı maçlarda, küfürlerimden okkalı bir şekilde nasibini alır.
- 94 milyon euro'sun orospu çocuğu, top oyna biraz.

(bkz: zlatan ibrahimovic)

- her bulduğunu at göt lalesi, kaleye de sandalye koyduk zaten.
(bkz: messi)
- ulan "p.ç" o nasıl çalım?
- vay "o.çocuğu" nasıl geçti..
- vay "p.zevenk" yine gol attı..
- vay şerefsiz, kaleciyi de çalımladı..
(bkz: guiza)
(bkz: tek gecerim aga)
+ (bkz: guiza) ceza alanı içinde vurursa goll, vurduuu ve taç.