bugün

nasıl atlattığını bir o, bir de allah bilir.
Büyük bir meziyete sahiptir. Zira, sonradan toparlandığımda, zaafiyet günlerime kimsenin şahit olmuş olmasını istemem.
başına ne gelirse halleden bi ustadır.
bu bir tercih sadece. dramatize etmenin erdem kasmanin alemi yok. oyle istemistir oyle olmustur yada oyle olmasi gerekmistir. bazi seyler bu kadar basit aslinda.
Yek tabanca.
Zihnindeki ve çevresindeki canavarları yenen kişidir.
Bu yüzden Kimseye eyvallahı olmayan insandır.
istediğinden değil böyle olması gerektiğinden tek başına atlatır. Zamanla buna alıştığından bunun normal olduğunu zanneder. Bir süre sonra olaylar ehemmiyetini kaybeder ve bir başkasının kendini parçalara bölüp, yok etme arzusu oluşturan olaylar onun için bahar nezlesi kadardır.
Hayat şartları bazen insanın bir sınırının olmadığını ona öğretiyor.
Gerçekten insan bazen çok aciz ve çaresizken bazen de aklının alamadığı kadar güçlü ve akıl almaz olabiliyor.
kimseden yardım istemez herkese yardıma koşar.
--spoiler--
Ama sonra bir tükeniyorsun babacan anlatamam. Bir karşılık beklemesen de en azından, Kötü gününde el uzatanın olsun istiyorsun. Bizimde lanetimiz bu yola tek çıktığın anda kimsen kalmıyor. Pişmanda değilim gerçi geriye dönüp baktığımda sanırım gurur duyacağım tek şey en azından ayaklarımın üstünde durdum demek olacak.
Kimseden yardım istemez herkese yardıma koşar.
kendinden başka dostu olmadığını anlamış ve ona göre davranmıştır.
güçlü insandır. ah keşke ben de öyle olsam.
Bak yanlış değilim ama kafamın içinde yaşayan birisiyim.
olup olmadık şeylere sıkılıyorum.
Üniversite diye 18imde evden siktir olup ayrıldıktan sonra son 30 yıldır ben.

Tek iyi tarafı 5-6 defa bildiğin sıfıra sıfırdan başladiğım oldu hayata. Hepsinde de 2-3 yılda çıktım düzlüğün ötesine.
O yüzden korkmam hayattan. Çıkarim yine cünkü biliyorum.

Zombi istilasında bile yırtarım ben.
Güçlenir, size umursamaz gorunur belki ama degildir, her seyi size belli edemese de en ince sekliyle düşünür. Her seyi bi anda yakip yikabilir, pek cok kez affedebilir, beklediginiz tepkileri vermez.
bencil insandır.
en zor zamanlarını tek başına atlatmak, atlattıktan sonra avantajı çok olur. az insan çok huzur gibi.
O artık bir bordo berelidir.
Korkusuz davut' tur.
Voltran değildir, heman'dir.
Kime sorarsanız "ben" diyecektir.
Hiç kimseye ihtiyacı olmayan insandır.
Sizi "öldürmeyen" şey daha da güçlendirir.
yarın bir gün benzer şey başınıza geldiğinde gidip o kişiye zırlarsınız, sanki vaktinde yanında olmuşsunuz gibi. sonra karşınızdakinden aynı kişi olmasını beklersiniz. komik olmayın.
güçlüdür. yıkülmaz kolay kolay. iyi bir hayat tecrübesidir.
böyle zamanlarım çok oldu. kimisini çizim yaparak atlattım. kimisini de gecenin 3'ünde uykumu böldüğü için sahilde sabah olana kadar yürüyerek. yalnız ol ya da olma kendin için bulduğun bu tip küçük terapiler atlatman için büyük destek oluyor.
Evet ben.
En güzelidir.