1. 1.
  Zeki değil çalışkanlardır. Tabiri caizse inek öğrencilerdir. Tabii ki zekanında katkısı vardır ama bu bölümü okumak için baya ineklemek lazım.
  9 -3 ... bilgisiz zeki
 2. 2.
  Yalan amk. Topu topu 4'e kadar sayabiliyorlar.
  1 ... mr forever happy
 3. 3.
  zeki olmasından ziyade çalışabilen, potansiyelini kullanabilen insanlardır.
  4 -1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
 4. 4.
  bırak en zekiyi bu zeki lafına da hastayım he. bunu seçen kim ? yine insanlar değil mi ? yani senden daha az zeki olduğunu düşünen insanlar tarafından zeki olduğun söyleniyor sana. yok testler var da , yok şu var da, yok bu deney var da filan hikaye. mantık aynen dediğim gibi işliyor. sonra başlasın zeka masturbasyonları. *
  he bunun bir alt metni de siz en zekisiniz ama bah biz sizin zeki olduğunuzu anlayacak kadar zekiyiz he ona göre. koduğumun uyanıkları sizi . *
  zeka üzerinden ortaya atılmış astı astarı olmayan gerçek. hepimiz zekiyiz ve hepimiz aptalız. alıştırın buna kendinizi. *
  4 -1 ... tuiran kouma
 5. 5.
  Sosyal yasantınızda iki lafı bir araya getiremeyecek kadar ders çalışmış olmanız gerekir.

  Zeki olursunuz olmazsınız size kalmış
  2 -3 ... feministmiyimneyim
 6. 6.
  Bu çocuk zeki ama çalışmıyor denilen ne kadar kişi varsa sözel veyahut eşit ağırlık okumuştur.. tıp okuyan bir kişi sayısal mezunudur.. matematiğin ve fiziğin üstadıdır.. sözde değil özde zekidir..

  ortaokulu çift dikiş bitirdiği halde sayısal derslerden sürekli yüksek not alan öğrencilerin ekolüdür tıp.. o yüzden bu önermeyi kesinlikle doğru kabul ediyorum.. tıp okuyanlar doğuştan zekidir.. 6 aylıkken yürümeye başlarlar, 12 aylıkken konuşmaya başlarlar.. doğuştan var onlarda bir zeka zaten.. bu inkar edilemez.. bu gerçekler yok sayılamaz..
  2 -2 ... apartfrom
 7. 7.
  En zeki insan bence bu tespiti yapandır. Net. Mis. Tertemiz zeka.
  -1 ... kedimedii
 8. 8.
  Birileri sayısalcı demiş ama getirin en zeki sözelcileri bakalım o latince metinleri ezberleyebiliyormu?
  Tıp okuyanlar zeki insanlardır. Zaten o okula % 1'lik dilinden giriyorlar.kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş.
  4 -2 ... exscalibur
 9. 9.
  hekimlik, cerrahlık saygı duyulacak ve hayli zor, ömre ipotek koyan meslekler.

  bu iş sevmeden yapılacak iş değil.

  hiçbir detayı düşünmeden, ilgi alanı olmamasına rağmen garanti iş diye tıp yazan kişide hiçbir şekilde sosyal, pratik zeka kırıntısı dahi bulunmaz.

  amaç buysa liseden sonra ticaret yapmaya, kendi işini görmeye çalışan kişi çok daha zekidir. yahut güzel bir vole vurmuş müteahhit.
  amaçlanan şeye çok çok daha kolay ulaşmışlardır.
  3 -3 ... raduyev