bugün

her burcun en leri vardır.

en güzeller
en tembeller
en kötülerin çıktığı burçlar vardır

en zekiler hangisinden çıkıyor peki??

yıllar önce cia en zeki insanların kova burcundan çıktığını gösteren bir araştırma yayınlamıştı.

ama internetteki yorumları derleyen bir araştırma da akrep burcunun çok zeki olduğunu söylüyor.

aynştayn ın balık burcu olduğunu söyleyen de var.

bu konuya açıklık getirmek gerekiyor.
Kesin akrep burcu erkeğidir. Nerde iyi bir şey var akrep burcu erkeğinden çünkü. Dünya onların yüzü suyu hürmetine dönüyor maşallah. *
Zeki insanlar kova burcudur arkadaşlarım.
kendi burcum diye demiyorum kova yeteneği ve zekası diye bir şey vardır.
Başak diyenler varmış, kendimden biliyorum, yalan.
görsel
ikizler.
(bkz: ferrasini boyatan bilge)
zeki ve yetenekli olduğu mu söylerler bir o kadarda tembelim, herşeyden sıkılırım. burcum kova bunla alakası var mı bilemedim. burçla değilde anneden alıyormuşuz zekayı diyorlar ama. zeka farklı birşey tanrının sizi lanetlemesi gibi birşey burçlada alakası yok sonradan edinilen birşey değil. şöylede birşey var zeki insanların bir kaç tahtası eksik oluyor.
Balık değildir.. Sazanız biz biraz. .
(bkz: akrep burcu)
Ahahaha Herkes kendi burcunu yazmış lan.

Yılan burcudur. Sinsi gaddar yılan.
boğa'yım ama en zeki net kova'dır bence.
Burçlar geleceği göstermediği gibi zekanızıda ölçemiyor. Özür dilerim hayallerinizi yıktığım için.
Kendi burcum yay değildir.
koçların beyinlerini iyi kullandığı ve zihinsel çaba gerektiren alanlarda başarılı olduğu, kovaların menfaatlerini gözetmeyi iyi bildiği ve rasyonel işlerde başarılı olduğu, aslanların ise başarılı birer yön verici olduğu ve ilklere imza attığı bilinir.