bugün

merakle beklediğim durumdur bir sonraki aşama olarak en yakın arkadaşın düğünüdür. senelerdir onun düğününde nasıl deli gibi hoplayıp zıplayacağımı düşünüyorum.
manyak mıyım? galiba...
arabesk rapin temellerini yaratan durumdur. en yakın arkadaş nişanlanır sen hala yalnızsındır daha ne olsun.
mayıs ayında yaşayacağım durumdur.
en yakın arkadaşım değil ama sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi. 19 yaşında ne nişanı desek de dinlemediler, küçük bir nişan yapacaklarmış, 3 sene önce ilk sevgili oldukları tarihte. biz de mutluluklar dileyeceğiz tabi ki.
erkekseniz büyük ihtimalle sağdıç olacaksınız demektir.
filmin koptuğu anı belgeleyen nişanlanma olayıdır. üzücüdür.
yine evde kalıyorum.
şaka gibi gelir. 8 yıldır hayatımda olan kardeşten öte can arkadaşım yarın nişanlanıyor. öyle garip hissediyorum ki kendimi üzülüyorum ya resmen. yarın bu diğer gün öbürü derken teker teker evlenip barklanıp gidicek millet ben kalıcam sanırım öyle uzak ki şuan bana evlilik kendimi hiç oralarda göremiyorum böyle dediğim zaman annemin yanında bana kızıyor evlenmiycem diye korkuyor kadının korktuğu kadar da var hani.* hadi bakalım şu yarınıda atlatsam başka bişi istemiyorum.
En yakın arkadaşın evlilik için ilk ciddi adımı atmasıdır. Yani sizden uzağa, bir adım öteye ilk adımıdır. Ya ne gerek vardı ki şimdi buna?

Çocukluğumu alıyorlar elimden. imdat ya!
evde kalmış kişileri tedirginliğe sevk eden olay.