bugün

sizinde yakın arkadaşınız olacağı anlamına gelmeyen sadece yakın arkadaşınız dolayısıyla tanışılan bir insandır.
bazen sizin de yakın arkadaşınız oluveren, ama çoğu zaman hiç sevilmeyen çekilemeyen, arkadaşınızın onda ne bulduğunu anlayamadığınız tipler olur bunlar. belki kıskanırsınız, belki sizden apayrı bir karakteri olduğundan yadırgarsınız, belki de size fena halde benzediği için çekemezsiniz.
azda olsa ortak yanların bulunduğu insandır.
yakın arkadaşına veridiğin sırların gideceği muhtemel yer.
uyuz olunan kişidir. *
- bu kiz kim lan murti
+ olum suz lan ayıp a.q kankim lan
- olum tanıstır lan ne var taş atıp ta kolun mu agrıcak.
+ olum suz yaa kız duycak şimdi . pezevenk miyim ben hem?
- gel biz buna menejerlik diyelim :S ?
+ aykuuutt...
- hadi lan . burama kadar geldi abazalıktan ölüyom a.q
+ aykuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut..
- sikim senin gibi arkadası.
matematiksel olarak o kişinin en yakın arkadaş olamayacağı hadisedir, zira en yakın arkadaş tektir.
kıskançlık krizine neden olabilecek durumdur.
en yakın arkadaşımı yoldan çıkartmıştır an itibariyle. ulan çok allengilli iş bizimki. yemin ediyorum brezilya dizisi gibi...ikisinin de ayağının altındaki halıyı çekeceğim günler yakındır... *
kız kişisini kıskançlık krizlerine sokabilitesi olan insandır. *
sırf en yakın arkadaş sıfatına sahip olduğu için verilen sırrın sır olmaktan çıkmasının en makul sebebidir. zira herkesin bir en yakın arkadaşı vardır.
(bkz: iki kişinin bildiği sır değildir)
"arkadaşımın arkadaşı benim de arkadaşımdır" felsefesine dayanılırsa sizin de yakın arkadaşınızdır.
hiç tercih edilmez.yerini alırsanız arkanızdan dün boktu bugün koktu diyebilir.olsun sonuçta siz kazanmışsınızdır.
genelde kıskanılmaya mahkumdur.
en yakın arkadaş bir tane olacağından bir kişinin birden fazla en yakın arkadaşı olamaz. lakin * * * *
kıskançlık yaratabilendir.
kendinizi muhabbet etmek ve onunla da iyi ilişkiler içinde olmak zorunda hissettiğiniz, istenilmeyesi durumdur.
güncel Önemli Başlıklar