bugün

tam ifade edemedim ama demek istediğim şu: bir en yakın arkadaşınız vardır. yani diğerlerinin arasında en close olduğunuz. işte kısaca neden o kadar insan içinden o? anlatsanıza biraz.

benim en yakın arkadaşım, ben ağlarken bana sarıldığında başımı omzuna koymaz mesela. yüzümü yüzüne koyar, benim gözyaşım onun yanağından akar. sonra da elmacık kemiğimi ısırır ve gülmeye başlarız.

birlikte bir hayatı paylaşabildiğimiz, acımızı ve sevincimizi birlikte hissedebildiğimiz için bu kadar yakınız sanırım.
Çünkü o da benim gibi normal değil.

Not: iyi ifade etmissin için rahat olsun kardeş.
Valla ben liseliyken piçin tekiydim, ne zaman bir vukuat işlesem arkadaslarimi aradığımda fark ettim ki; bazıları nasıl oldu, iyi misin falan diye sorarken bazıları nerdesin amina koyayım deyip yanıma gelirlerdi. Ben önceden arkadaşlarimin hepsinin aynı olduğunu düşünürdum de epey bir vukuattan sonra fark ettim ama yine de en yakın arkadaşım olarak yalnızca bir kişiyi söyleyemem.
Güzel sevişiyor. Evet, (bkz: sadece arkadaşız)
kulak misafirliği, üniversitedeki sınıftan biri yanımdan okulu bırakıp geliyorum demesine istemeden kulak misafiri oldum amfiye girdiğimde oturduğu yere gidip bak her kim için yada her ne için okulu bırakacaksın bilmiyorum ama yapma bu şekilde sadece bir anlık yardım ettiğini sanacaksın ama şu okulu bitirip mesleğini ele al kendin ol önce kendine bir şeyler kat emin ol daha fazla yardımcı olacaksın dedim ben aslında erkek arkadaşı yüzünden okulu bırakacak sanırken o aslında kardeşinin yanına gidecekmiş geldi anlattı uzun uzun dinledim o an için durumu düzeltecek bir yol bulduk ve şimdi mezun kardeşinin yanında ve ona her anlamda yardım edebiliyor daha sonraları benim dertlerimle az uğraşmadı o ayrı ...
Tamamen çıkar ilişkisi. Uzatmaya gerek yok.
Çünkü bu arkadaşlığın kaprisli ve daha düşüncesiz olan kısmı ben oluyorum o ise tam bir olgunluk timsali iki sevgili gibiyiz o naif ve kırılgan taraf ben daha güçlü olanım birbirimizin hatalarına tepkilerimiz kendi mizacimiza gore olur genelde ben hatami kabul etmem çıkışırım o benim eninde sonunda pişman olacağımı bilir. Ki olurum sonra ama affettiririm de kendimi.
Arkadaşlığımızın neden başladığını unutacak kadar uzun yıllardır arkadaşız bizi bir bütün ve yapan ayrılmaz yapan eksik yanlarımız ben kırılgan bir kız değilim onun gibi o yerine göre bir erkek fatma olamaz benim gibi. Hatalarımızı sorgularız fakat yargilamayiz. Zor duruma düştüğünde erkeği olurum adeta onun duygusal ya da fiziksel gelebilecek bütün zararlardan onu koruyacağımı bilir o. Benim ne halt yiyeceğimi bilmediğim konularda ise akıl hocamdir kendisi. Yaptığının doğruluğuna inanirim ve yarı yolda bırakmadı henüz beni.

Edit: yanılmışım sözlük o da bıraktı.
Her şey kocayı bulana kadarmış.
Zengin işime yarıyor.
at gibi güldüğün ve hevesle birilerine göstermek istediğin şeylere onun da gülerek seni hayal kırıklığına uğratmaması.
Hem oda arkadaşım hem sınıf arkadaşım 7/24 yanyana olunca başka secenek kalmadı.
Yanında, düşünmede hareket edebildiğim ve beni gerçekten tanıyan biriyle harika vakit geçiriyorum. En yakın arkadaşım olmasın da ne olsun?
benzerlikler.
Bir zamanlar konuşmadan anlaşabiliyor olmamızdı. Şimdiyse yüzyılda bir görüşüyoruz.

Not: how i met your mother’ın finalinde ağlayanlar, bu entrye de ağlar.
Diger yarim oldugu icin.

Aslim seni seviyom.
Arada lafı bile olmaz denilen şey varsa o sizin en yakın arkadaşınız.
Size doğruları söylediğinde ona kızmıyorsanız o sizin en yakın arkadaşınız.
Vurulduk.
Yükselen burcun aynı olması.
güncel Önemli Başlıklar