1. 1.
    çok kötü bi durumdur.ne olduğunu nerde hata yaptığınızı anlayamazsınız.onu anlamaya çalışırsınız fakat o buna izin vermez.birdenbire mideniz bulanır.ağlamak istersiniz ağlayamazsınız.berbat bi durumdur..

daha sonra nedennini öğrenirsiniz ki en yakın arkadasım dediğiniz kişi eski sevgilinizi bi arkadasına ayarlamaya çalısır.genede göz yummak istersiniz ama biten bitmiştir ona göre.artık arkadas değilsinizdir.ağlamaya başlarsınız ama ona değil kendinize.nasıl enayi yerine koyuldum,nasıl güvendim diye düşünürsünüz..ama olan olmuştur.kandırılmışsınızdır..
    1 ... cadıı
  2. 2.
    eğer erkekse;

(bkz: bu işte bir ibnelik var)
    5 ... pulp fiction
  3. 3.
    (bkz: sevgili bulmak)
    3 ... metin oktay
  4. 4.
    ona yaptığınız bir yamuk yoksa size yakında büyük bir şerefsizlik yapacağını yada yaptığını müjdeleyen durumdur.
    hemen gardınızı alın ve arkanıza bakmadan kaçın telefonlarına çıkmayın ve alakanızı kesin.
    not: denenmş, öğrenilmiştir. biraz geçte olsa hak yerini bulmuştur.
    ... saturn
  5. 5.
    - fahri'cim bak sen benim en yakın arkadaşımsın dost acı söyler. yarım saattir konuşuyorum, hiçbişi söylemedin, eskiden yorum filan yapardın. ne biliyim fikrime katılmıyosan söyle, ne biliyim bi jest, bi mimik yap, bu suskunluk moralimi bozuyo....

- şaalllttterriii kaapaattt laaannn, saaallllaaaak !!
    ... impayatoy
  6. 6.
    (bkz: en yakın arkadaşınızın birdenbire gay olması)
    ... haznedaroğlu
  7. 7.
    yeni tanıştığınız birisini aniden en yakın arkadaş mertebesine çıkartmanızdır. *
    1 ... intensivecare
  8. 8.
    yaşanan değişimden sonra can sıkan, karamsarlığa bürüyen, hiç bir şeyin hakedilmediğine karar verilen, bir sürü şey düşündürten (bkz: yansımalar) dinlettiren olaylar yumağı.
    1 ... zlya
  9. 9.
    muhtemelen tıbbın ilerlemesi sonucu ortaya çıkmış durumlardan biridir...
    1 ... i dont need that shit
  10. 10.
    en yakın arkadaşın birdebire değişmesi epey acıtır insanın kalbini.bu yüzden ilk kendine sor acaba bir hata mı yaptım diye sonra yapmadığından eminsen sende ona karşı hemen değiş çünkü o senin en yakın arkadaşın olmayı hak etmeyen bir zattır ya da bukelemunvari birşey.
    1 ... gelgit