1. 22.
    Deist olduğum için benim için pek sorun olmadı. insanların dini görüşü umurumda değil.

Meğer çevremde ne çok inanmayan insan varmış. Dün gece çok yakın arkadaşımın ateist olduğunu öğrendim. Benim deist olduğumu bildiği için rahatlıkla söyledi. Normalde ateist olduğunu pek fazla kişiye söylemiyormuş. Çünkü çevresindeki insanlar ateist olduğunu öğrenince ona karşı bakış açısı değişiyormuş. Bu konuda baya dert yandı. Bu durumu inanmayan herkes mutlaka yaşıyordur.

Arkadaşlar diyeceğim şu; kimseyi dini görüşü yüzünden yargılamayın, dışlamayın. Her koyun kendi bacağından asılır. Size ne insanların dini görüşünden.
    3 ... kafir cin
  2. 21.
    Bana ne onun inancı bu. Bana mı yaşıyor bu hayatı. Evet en yakın arkadaşım ateist ben de agnostiğim pek umrumda değil. Aslında hiçbir insan neye inanıyor ne yapıyor umrumda değil. Ben benden sorumluyum bu hayat benim hayatım başkasının inançlarına göre hayatımı şekillendirmediğime göre saygı duymak ve umursamamak gerekir.
    1 ... elpis in smyrna
  3. 20.
    Sorun olmayacak bir durumdur. Sonuçta herkesin inancı kendinedir.
    1 ... karaincininlaneti
  4. 19.
    çarşaflı eşinin agnostik olduğunu öğrenmek kadar üzmez. ah be dostlar bu nasıl bir acıdır bilemezsiniz. anlatsam anlamazsınız ki zaten anlatmayacaktım.
    5 ... allah yok din yalan
  5. 18.
    imana gel putperest pezevenk diyerek tokat yapıştırmayı gerektiren öğrenme durumudur.
    1 -1 ... yavuz ve unicorn
  6. 17.
    "en yakın arkadaşın dindar olduğunu öğrenmek" le aynı tepkiyi vermeyi gerektiren durumdur..
    ... radiation
  7. 16.
    hiçte problem olmayacak hadisedir. menfaatci, iyi gün dostu olmadığı sürece bir problemi olmaz. dostluk ve arkadaşlık kavramında dinin fazla önemi olmaz.
    ... tabure adamin hikayesi
  8. 15.
    faşist olmasından iyi denerek derin bir nefes alınabilir.
    2 ... fenomen
  9. 14.
    insanları şaşırtmaması gereken konudur. Adam ister budist, ister deist, ister nudist**, ister sihist olur; kişilerin kendi hayat görüşleridir. "Ateizm olur mu lan, öbür dünyada kabulu yok bak, çarpılırsın." diyenlere de kulak asıp bu görüşlerinden vazgeçmezler, bilenler bilmeyenlere söylesin.
    1 ... faati
  10. 13.
    sıkıntıdan açıldığını düşündüğüm burda gördüğüm en salak başlıklardan birisi.

arkadaşın kafasınabi silah dayayın ateistliği geçicektir, çiçek açıcaktır.insanız hepimiz duruma göre süper değişkenlik gösteririz.bugun orospu yarın pezevenk olabilir, bugun hristiyan yarın satanist olabiliriz.rüzgar bizim gittiğimiz yönün tam tersi esiyorsa durun ve izleyin.

"en yakın arkadaş"tır o ateist mateist yalandır.
    ... broadcastonwax