bugün

en yakın kitabın 56. sayfasının 5. cümlesi ve benzeri başlıklar mevcut iken gereksiz bir başlık daha. insanların kitap okuyorum çok felsefik, siyasi, bilimsel takılıyorum imajı çizmek için yapmayacağı şaklabanlık yok herhalde.

hadi diyelim ki o çılgınlık, ulusal kitap haftası nedeniyle konuya dikkat çekmek için başlatıldı. sonraki gelenler nedir? "kitabın 56. sayfasından sıkılanlar bize katılın" 93. sayfası çılgınlığı tam size göre falan mı deniyor?
''çünkü o zaman kendi istediğimi değil, benden istenileni yapmaya mecbur olacağım...''
- sonra elini vajinama dogru götürüyordu. kendimden geçmeye başlamıştım.

lan yoksa!!
ne zaman bir huzur isteseniz, hep gürültü çıkarıyorlar.

john c. parkin siktir et
onu kemirecek olan hayatin monotonlugu.
"yok artik ali sami."

turgay seren - anilarim

(bkz: en yakındaki kitabın önsözünün 7 cümlesi)
(bkz: en yakındaki kitabın kaynakçasının 4 kaynağı)
-''Amaçsız dolaştı.''- yazıyor 4 cümlede.
'' x, y ve z eksenleri etrafında aynı dönmeyi yaptırmaya çalışıyorsa sistemlerin birbirine eşdeğer olduklarını ifade etmektedir''

(bkz: bir mühendisin statik günlükleri)
- kadın elini uzattı.
amerikalılar için kitaptan, tarih olmaktan öteye gitmiyorudu; ama meksikalılar için öyle değildi, gerçekti.
*
-köpek de peşimden geldi.
oğlunun bacağı kırık ama hiç değilse yanında.
''Düşünmüyor musun? O halde neden öyle giyinmiştin?'' (parfümün dansı)
yani tam bu geceye göreydiler!
Bu toplamın skaler olması nedeniyle, genelde V nin gradienti alınarak E nin belirlenmesi vektör toplamını doğrudan kullanmaktan daha kolaydır.
(bkz: Mühendislik elektromanyetiğinin temelleri)
onu bu işten sıyıracak bir perspektife ihtiyacı vardı.
kağıda geçirilmeyen hedef, hedef değildir.

(bkz: ferrarisini satan bilge)
"azınlığın mutlu olabilmesi, çoğunluğun mutsuz olabilmesine bağlıysa, bu bağlamda aynı çoğunluğu sahte umutlarla, yani onların inanacakları bazı doğrular olmalı."
(bkz: kuralsızlığın hikayeleri)
bu yüzden radikal feministler, cinsel bir devrime, özellikle şahsi, ev içi ve aileyle ilgili hayatı yeniden yapılandıracak bir devrime ihtiyaç olduğunu ilan ettiler.
Kedi: - Bu kadarcık hizmetin sözü mü olur? ağzını yormaya bile değmez! derdi. ***
''daha önce olmadığım kadar mutluydum''.
-peki yüzlerle ilgili travma?
(bkz: kurtlar imparatorluğu)
Sadece dolaşıyor, bazen duruyor, yine yürüyor, ama hiç eğilip de yerden bir şey almıyordu.
"bu etkinliklerin reklamını nasıl yapıyorlar?" diye soruyorum.
bölme işleminde kalan bölümden küçük ise, bölen ile bölüm yer değiştirebilir.
kpss matematik.
çalıştığımdan değil, bilgisayara fan görevi görmekte.
güncel Önemli Başlıklar