bugün

Dizilerde sürekli konusu olup daha sonra iki arkadaşın düşmanlığı vs vs vs.
Yani dizilerin çok fazla ekmeğini yediği konu.
yakın bir arkadaşım benden daha yakın olduğu bir arkadaşının kız kardeşine aşık oldu başlıktaki gibi. kız da çocuktan hoşlanıyordu.

Şu anda 3 yıllık evliler ve inanılmaz mutlular...
En sonunda Gönül bu diyip herkesin kabulleneceği bi durumdur. Ki en yakın arkadaşından güvenilir insan mı bulacaksın ya.
benim şu hayatta en nefret ettiğim şey ihanettir şu sıralar yakın arkadaşım yok insanlarla muhattap olmuyorum da olsa ben ona böyle bir ihanet yapmam aşık olmam aşk yaşamam haydi gönül bu kondu diyelim o ardaşımi üzmemek ihanet etmemek için ondan çevresinden ve ailesinden uzak dururum kardeşi ile benim ona ihanet etmemizi kaldıramaz am en yakın arkadaşı olmadan yoluna devam edebilir.
yukarda yazarın biri yakın arkadaştan daha güvenli birimi bulacaksınız demiş. çocukluk arkadaşım vardı. kardeşten öte yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. bir keresinde onun hayatını kurtardım benim hayatım kararacaktı kıl payı kurtuldum ölümden döndüm sakat bile kalabilirdim ve ne mi oldu. birgün ansızın selamı sabahı kesti. düğününe bile çağırmadı.

pandemiden önce babasını gördüm adam şaşırdı beni görünce gözükmüyorsun küstünmü, kavga felan mı ettiniz dedi. amca benlik birşey yok oğluna sor dedim. yani en güvendiğiniz biri bile birgün cacıklık yapabilir.

ha toplum olarak kötü gözle bakılıyor bu en yakın arkadaşın kız kardeşi olayına. bence saçma ciddi düşünüyorsa olabilir ne var bunda, sanki gönül eğlendirecek. bence toplum olarak bazı şeyleri nasıl saptırıyoruz. bir de bir kız oğlanı istemeyince hemen kaşar der ya da bir erkek kaşar denen kızla gezer tozar sonra her yerde ahkak bekçisi kesilir çok absürt şeyler var.
şüphesiz ki 'kız kardeş' olacak kişinin de bunda payı vardır. hatta payın büyüğü...

her neyse, kız kardeşleri bilirsiniz, abisinin en yakışıklı, en karakterli, en efendi, istikbali en parlak görünen arkadaşına içten içe kancayı takarlar. dualarında yaşatırlar o şahsı. belki de dikkat çekmek için ufak çılgınlıklar yaparlar. siz buna naz deyin isterseniz de tavır deyin...

kızlar taa çocukluklarında nabız ölçmek için oyunculuklara başvurular. oldukça uyanıklardır.

her neyse biz olayın kendimizi ilgilendiren kısmına dönelim...
galiba ben aşık oldum gene sözlük.
aslında kız incecik bir şey. ama çok naif. zannederim ki duygusal bir insan. minicik, kuş gibi bir kız.

belki de ben aşık değilimdir, aşık olmak için neden arıyorumdur kendime. ne biliyim kayıtsızlığımla herhalde onu da kaybedeceğim.
çünkü benim yakın arkadaşlarımın kız kardeşlerinden hoşlanmak gibi bir huyum yoktur. ve böyle şeyleri de ayıp sayarım.
umarım bensiz yarınlarda çok daha mutlu bir kadın olursun sevgili x...
seni belki doğmamış kızım gibi, biraz annem biraz bacım gibi sevdim ben.

edit, eksileyen kişinin kim olduğunu gayet iyi biliyorum. oğlum entry yazdıgım saniyede eksileyecek kadar mal mısın sen ya?