1. .
  diyafram kasının artık kayda değer bir güce sahip olmasının,ve dil ayarlama tekniğininde kapılması halinde iki kişilik çoğunluk sağlandıktan sonra veya şizofren olmak kaydıyla yapılabilecek üflemeyle pityalin enzimi fırlatma yarışması.
  2 ... mosquito
 2. .
  (bkz: titanik) filmini akla getirir o guzel hatun nasıl tükürebilsindir.
  1 ... liberty
 3. .
  dil hafif yuvarlanır ve ağız oval bir konuma getirilirse tükrüğe ekstradan kinetik enerji sağlanabilecek yarışma.
  1 ... mosquito
 4. .
  bir nevi (bkz: sidik yarıştırmak)
  1 ... sıçtırtma lamasına
 5. .
  kesinlikle çok gırgır yarışmaların başında gelen bir yarışmadır. herkes tükürmek gibi bir konuda daha iyi olduğunu düüşünerek oraya buraya tükürür. aslında iğrenç bir durum oluşur ama izleyici olarak bakarsanız komik de kabul edilebilir.
  ... dnzznd_tmbl
 6. .
  önerilere açık olabilecek bir yarışmadır; zira:
  dilin üstüne konan tükürük (boğazınıza yakın kıvam da olan varsa daha makbuldür), dudaklara yaklaştırıldıktan sonra kuvvetlice üflenir bu sırada şarjörü doldurmak babında dil ani hareketle geriye çekilir. yaklaşık menzili 4-5 metre olan bu tükrük mermisi yapıştığı yerde kendine çok güzel bir bakteri kolonisi kurar, düşmanınızı yavaş yavaş öldürür.
  ... scarface
 7. .
  yarışma bitiminde olay terk edilir.lakin görüntü içler acısıdır.

  benzeri için;

  (bkz: denize işeyip denizden çıkmak)
  ... hayrola genc
 8. .
  (bkz: en uzağa kim işer yarışması)
  ... seamea
 9. .
  genelde erkekler arasında yapılan ve değişik türlerininde bulunuduğu (en uzağa işemek vs.) , kızların genelde iiiiğrenç diye nitelendirdiği çocukluk yarışıdır.
  ... ruzgarlıbahce
 10. .
  eğer lisedeyken* daha önceden konuşlandığınız cam kenarından aşağıda oturan ufak sınıfları görüp kıllık yapmaya karar verdikten sonra, ordan geçen bi arkadaşa "ulan sen burdan tükürebilir misin?" demeniz neticesinde gaza gelip tüküren arkadaşın aşağdakileri ıslatmasıyla sonuçlanabilecek olay.
  ... drankmus