bugün

bence 25tir. ne çok genç nede çok yaşlı hem de en bilinçli olan yaş. eğer karşındaki doğru insansa, ki bunu kavrayacak yaştır 25, güzel bir geleceği olabilir.
Kadın için 26. Erkek için 30.
Insanın kendine yakışanı giymesidir.
25.yaş bence geçince sorunlarda büyüyor sıkıntı oluyor.
18 üstü olacak şekilde kişiden kişiye değişendir.
Kadın için 25-26 erkek için 30 civarıdır.
27 bana daha uygun gelmektedir.
Kişiye göre değişir ama bence en erken 20 olmalıdır. 25 yasına gelmis ama akıl yası hala kucuk olan tanıdıklarım var. Olgunluga göre degisir. Cok gec evlenmeye de karsıyım cocugumla aramda cok fazla yas farkı olsun istemem.
Erkek 28 kadın 25-26 yaş idealdir.
29 olmalıdır. Evde kalma sınırında.
24 idealdir.
kadın 24 erkek 26.
Şartına şurtuna göre değişir. Kafan rahatsa biraz kimseye Muhtaç olmadığın vakit.
26-28 arası hayatını düzene koymuş olacağın yıllar.
Yoktur. Evlenmeyin manyak mısınız?
33-35 aralığıdır efendim. öncesi ve sonrası sıkıntılıdır.
ben diyim 30, sen de 45, görecelidir. yoktur öyle bir şey yoktur.
28 olabilir.
32..
Bu da demekki daha çok var.
28.insallah o yaşta evlenirim.
iki tarafında zihnen hazır olduğu yaştır. Bu erkeklerde 28-35 bayanlarda 20-25 arası olmalıdır. Çünkü bayanların zihinsel gelişimi erkeklere göre daha hızlı olmaktadır.
bana göre ilk etapta 25. olmadı 27. o da olmamışsa kaderin işini yapmasını beklemek düşer.
27-28 gibidir efendim. 35'i çok geçmemeye dikkat edin derim.
82 süperdir.
Zihniyet meselesi tek gecelik ilişki yaşayıp bir ton hatun kaldırmaysa zihniyeti 35 en ideali.
yok günah ben yuvamı kurum ise zihniyeti 24 25.
Kız ise 20 21 diyorum ben kız olsam ünide evlenirdim mesela okurken evli olmak kadar rahat birşey olamaz bir kız için bence. Ha kızlarında tarrakpeşinde koşanları yok mu var burdan onlara sesleniyorum siz de folloş olunca evlenin.
not eksileyen arkadaş bana mesaj at ve sebebini de belki ben yanlışımdır son kısım için.