bugün

Pokemon, cedric, beyblade, şey vardı bir de adını tam hatırlamıyorum mumya bir çocuk vardı o.
Pokemon vardı eskiden bayaa iyiydi yaa .
(bkz: remi)

Bir bölümünde oturup ağlamıştım.
Himen,yakari,retkid voltran...
Ay savaşçısı vardı la harbi trt'de. Fena izlerdim.
Onun dışında loony toons iyiydi. Fena sarardı.
Tsubasa falan zaten...
Çarmendirin kuyruğundaki ateş sönmesin diye yaş döken nesle sorulacak soru mu bu?
(bkz: pepee)
Kesinlikle "Civciv Calimero" nun içinde olması gereken listedir. Bu kadar sinir bozucu bir karakter ve onun meşhur sözü, "ama bu haksizlik oyle değil mi?" Tam dayaklıktır.
görsel
Darkwing duck, kara kanat ördek elbette.
warner bros'un çektiği çizgi filmler...
Bu başlık beni hep duygulandırıyor.

En sevdiği çizgi filmi izlemek için okuldan koşarak gelen o çocuğu ararken buluyorum kendimi. Yahut kaybediyorum desem daha doğru olur sanırım. En umulmadık anda bir şeylerin hüznü ve özlemi doğuyor içime.. bir zamanlar olduğum insana-yaşadıklarıma asla ulaşamayacak olmamın çaresizliğiyle eziliyorum.

çocukluğumuza döndüğümüzde bir şeylerin geçeceğine dair olan buruk umudaysa üzülüyorum. Henüz büyümemişken, yeniden küçücük olmak için kıvrandıracak kadar ne kırdı kalplerimizi ?

Arif' in golünü arıyorduk nerelere geldik, ben ağlayıp geliyorum siz devam edin.*
Eğer iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz..
Red kid
Casper
Scooby doo.
Uçan kaz nills.
(bkz: kızıl baron)
(bkz: dragon ball)
(bkz: bobby nin dünyası) bu çizgi filmin dublajlı ya da alt yazılı yayınlandığı bir yer bilen varsa bana da söylesin.
görsel
(bkz: freakazoid)
(bkz: batman the animated series)
(bkz: Spiderman the animated series)
(bkz: justice league unlimited)
(bkz: x-men the animated series)
(bkz: Superman the animated series)
(bkz: teenage mutant ninja turtles)
(bkz: the mask animated series)

Türkçe yayınlanmayan

(bkz: Rambo the force of freedoom)
(bkz: RoboCop TV series)
(bkz: todd mcfarlane s spawn) (yoğun kan ve cinsellik içerir)
(bkz: wild c a t s).
Flanderların köpeği.
(bkz: rurouni kenshin)
woody woodpacker.
Taş devri.
Jetgiller.
Heidi.
Tom ve jerry.
Şeker kız Candy.
Vikingler.

Evet sòzlük teyzesiyim, nolmuş?ehehehe..
Bir fosil oldugumu bir kez daha anlamis bulunmaktayim. Asagidaki cizgi filmi birakip, buradan uzaklasiyorum.

(bkz: saber rider and the star sheriffs)
Roboroch, richie rich, jetgiller, sailor moon, yu gi-oh,...Diğe
görsel
transformers ,justice league(eskisi) ,samurai jack,johnny bravo,star wars,bugs bunny,duffy duck,duck tales,winnie the pooh,ayı yogi,scooby doo,redkit,şirinler,taş devri,spider man,beyblade çocukluğum bir an gözümün önünden geçti sanki
(bkz: samurai Jack)
Tom ve Jerry.