bugün

birgün bisiklete atlayıp kimseye haber vermeden anidan yola çıkıp düyayı gezmek isterdim.
ivana sert, adriana lima, nur yerlitaş, petek dinçöz, hadise, kim kardashian... hepsi ile aynı gece aynı odada..
içinde hiç tanımadığım insanlar olan yepyeni bir hayat kurmak. çok farklı bir yerde. ama sevdiğim bir avuç insanı nasıl unutabilirim ki.
bir ada satın almak istiyorum.
bir bok istememek istiyorum.
evden bir gün çıkıp, "arabama" atlayıp, bir araba dolusu kıyafet ve ayakkabı satın aldıktan sonra, gördüğüm beğendiğim bir evi almaya karar vermek ve o hafta tapu işlemlerini tamamlamak.o ay içinde de evin tüm eşyalarını tamamlayıp oraya tek başıma taşınıp, sevgilimi ps oynamaya davet edip onu benimle yaşamaya beni reddedemeyeceği * bir biçimde davet etmek. *
tadı geçmeyen sakız üretmek istiyorum.
hehehe kimse artislik amaclı sunu yazmamıs gercekci ol imkansızı iste. tabi ki hade len ordan 19 yasından sonra barca da oynayacak halim yok.
ulaşılamayan hayal yoktur. hayal gücü sınır tanımaz. gerçekleşmeyen hayaller vardır.
ulaşılmaz olacaksa hayal etmek anlamsızdır. hayaller ulaşmak için kurulmalıdır. ulaşmayacağın hayalin de kurulmasının anlamı yoktur.
hayat kurduğumuz hayallere göre gelişir .. o yüzdende ne kadar hayalci olursak şimdiden biraz daha uzaklaşırız ..
eğer şimdi çok can sıkıcıysa yarınlarla ilgili düşünmek hayaller kurmak gayet eğlencelidir ..
tabi ulaşılmazlığı arttıkça olur mu olmaz mı die düşünmediğimiz için dahada zevkli olur ..
rahatça ulaşılmaz hayaller kurmalıyız bence .. nasılsa olmayacak .. 2 dakika keyfimiz yerine gelir en azından ..
yavaş yavaş tüm hayallerim içine dahil olduğunu düşünmeye başladığım durum.
daha kendi uçağını yapamayan bir ülkede çocukların %90ının söylediği astronot olmak istiyorum hayalidir.
kafama göre bi eş, mutlu bir yuva.
dinazor istiyorum. evcil hayvan olarak.
Hep en derinlerde yatar.
kurulması gereken hayallerdir.

elde edebilecegin en zor şeyi bile başardıktan sonra boşluk oluşacaktır amaçsız bomboş çok çoook uzun bi süre.

o yuzden en ulaşılmaz hayaller kurmak mantıklıdır.
(#20163672)
yabancı dil öğrenmek, çeşüitli ülkeleri gezip bir süre ikamet etmek, dünya turunu çıkmak.