1. 1.
    20bin nişan
    7bin salon
    5bin kıyafet gelinlik falan
    20bin ev eşyası
    8bin takı yüzük set falan
    4bin kuaför resim ıvır zıvır
    7bin de gözle görülmeyen masraflar gitse
    Toplam:71000 s*ki tuttuk am*na koyum ne evlenecem para yok zaten 71000 az para değil bu düğün yapmadan evlenmek en mantıklısı hadi gelde anlat karşındakilere.
    ... prates
  2. 2.
    20 bin nişan ne amk. 8 bine hiçbir takı da alamazsın. Bu hesapla bir bok olmaz moruk sen evlenme evi batırırsın.
    4 ... siradan sir adam
  3. 3.
    gelinlik dağmatlık giyme. müziği mp3 den aç pasta böreği bimden al. davetiyeye gerek yok sms ile davet et. 20 kişi katlsa düğüne 100 lira ya patlar en fazla. ama ben 50 lira yada ayarlayabilirim.
    1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Nişan da tatlısı var elbisesi var yüzüğü var kolyesi var... 20binden fazlası da gider emin ol.
    2 ... prates
  5. 5.
    kimse artık çeyrek takmaz bence evlenme.
    1 ... seruven44
  6. 6.
    Sade basit bir tören yeterli.
    2 ... selia
  7. 7.
    10 bin salon
    5 bin alışveriş
    3-4 bin gelinlik
    2 bin kuaför
    20-25 bin takı
    2 bin fotoğrafçı
    organizayon ıvır zıvır...

evlenmeyin veya nikahla evlenin. ben illaki düğün yapacağım diyorsanız kendi düğününüzü kendiniz yapın arkadaşlar. gelen takılarla kapatırsınız böylece. düğünü ailenize yaptırırsanız yıllarca insanlara yük olursunuz.
    4 ... seker bebegi
  8. 8.
    Nişanı sen niye hesaplıyosun ki onu kız tarafı yapar yapmak isterse.
    -2 ... tatardoktor
  9. 9.
    Hee basit törenle evlenmeyi kabul edecek birisini bul tamam ben ona köle olurum varmı öyle insan?
    -1 ... prates
  10. 10.
    Parayı kolay kazanıyorsanız zaten bu soruyu sormazsınız. O yüzden gereksiz masrafa hiç gerek yok. Ona vereceğinize ya yatırım yapın ya da gezin eğlenin. Akrabalar göbek atacak, bir masayı kuşatıp dedikodu yapacak diye onca para harcamaya gerek yok.
    ... sivaslichivas