1. 1.
  (bkz: altın suyu)
  4 ... bruce dickinson is back
 2. 2.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2158690/+
  18 -1 ... mastor
 3. 3.
  önce sokaklardaki uyuşturucu toplanmalıdır. 15 yaşında birsürü genç kova yapıyor.
  4 ... zenci mahallesinin reisi
 4. 4.
  Bu dinci baskısı ters tepecek dediğimdir. Sadece kendi tebası bunları hoş görür onlar da zaten dünden çomar. Avrupada anca cent eden çoğu su olan bu içeceği bu fiyata satmak soygun resmen. Her geçen zaman daha dacsevmiyorum bubülkeyi keşke zamanında imkan varken gitseymişim. Bir seyler düzelir dedik boka sardı iyice bilemedik azizim.
  2 ... bogaziciruyalari
 5. 5.
  herkesin her istediği olmuyor maalesef. mesela ben de beyinsizleri şu sözlüğe yazar yapmasınlar diyorum ama bir sürü var gördüğümüz gibi.

  ayrıca bu din istismarcıları işlerine geldiklerinde böyle abd yi, fransa yı falan referans alıyorlar ya bayılıyorum gerçekten. ülkeyi o ülkelerdeki insan hakları ve yaşam kalitesi standartlarına getirsinler, alkol kullanım yaşı 35 de olabilir hiç sorun değil.
  2 -2 ... oberst
 6. 6.
  (bkz: en ucuz tuvalet 50 tl olmalıdır)

  içip içip çatlasın ipneler. 50 liralık birayı iç 1 liraya işe. yok öyle yağma.
  2 -2 ... teflon
 7. 7.
  ABD de ki 21 yaş sınırı sadece kağıt üzerinde var. Ayrıca alkol kullanım yaşını abd ile kıyaslayan fesliler fiyatlarını da kıyaslasınlar. Biz 14 birime bira alıyoruz, abd de 1-2 birime bira alınabiliyor. Evet 8 ile çarparsak aynı para.
  1 -1 ... sakinsaki
 8. 8.
  Amcık ağızlılar içmesin şunu, sonra sapıtıyorlar,
  8 yaşında kız çocuğu çocuk bakabilecek kadar yetişkin olmuştur diyen orospu çocukları içkiyi içebilecek olgunluğa 18 yaşında ulaşılamaz diyor, ananın amına bile ulaşır da ruhun duymaz.
  En ucuz bira 20 lirayı bulursa evde yapanlar iyice artar, beleşe gelir neredeyse, yahu şu tarikatçi tayfanın kafası hakikaten hiç çalışmıyor.
  7 ... gamarcoba
 9. 9.
  La arpanın tonu kaç para amk, suyu neden bu kadar pahalı olsun...bira dediğin en fazla 5 lira olmalı, iyice cılkı çıktı bu işin.
  4 ... keshberfo
 10. 10.
  Şişesini hacı hoca efendilere sokabiliyorsak kabul.
  4 ... vexillarius of theodopolis